Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » WALKING DEAD nézők. Válaszolná...

WALKING DEAD nézők. Válaszolnátok a kérdéseimre?

Figyelt kérdés

Ebben a pillanatban néztem meg az utolsó részt a negyedik évadból és időközben felmerült bennem egy pár kérdés.

- Beth-t elrabolták?

- Ha Judith nem halt meg, akkor hol van most? (Lizzie csak Mica-t ölte meg, de mikor Ty és Carol elmentek a faháztól nem volt a kezükben Judith)

- A legutolsó jelenetbe Rick mire utalt? És miért voltak Glenn-ék egy vagonban?

- Mikor valaki a harmadik évadban becsalta egy szarvassal a járkálókat a börtönhöz, akkor az ki volt? Gondolom a kormányzó, de ez nem derült ki pontosan.

- Beth és Deryl szerelmesek egymásba? (Remélem igen.)


+ Ki a kedvenc szereplőtök?



2014. máj. 1. 12:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

1. igen

2. biztos náluk van, csak lehet hogy kifelejtették a jelenetből

3. Csak kellett az évad végére egy ütős szöveg, hogy várd a következő évadot

4. Az azelőtti rész végén Glennék eljutottak a terminushoz, és őket is ugyanúgy elkapták, mint Rick-et és csapatát. Csak ezt nem mutatták, mert így nagyobb feszültséget keltettek a forgatókönyvírók.

5. jó kérdés, én azóta ezen gondolkozom, hogy ki csalta be a járkálókat :D

6. Daryl legalább 20 évvel ha nem többel idősebb, mint Beth, és úgy tekint a kis csajra, mint egy gyerekre.


Tara Chambler. Nem az a tipikus húde-badass karakter, ezért hamar megtetszett, annak ellenére hogy nem igazi főszereplő.

2014. máj. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

"A legutolsó jelenetbe Rick mire utalt? És miért voltak Glenn-ék egy vagonban? " Az egy sablonos, közhelyes duma volt a részéről, ami arra utal, hogy majd kiverekszik magukat onnan. Azért vannak a vagonban, mert a fogvatartóik kannibálok - becsalogatják az embereket, hogy levágják és megegyék őket, mint a disznókat.


"Beth-t elrabolták?" Amikor elhajtott a kocsi, nem hallatszott sikítás, ergo, vagy leütötték, vagy önszántából ugrott a kocsiba. Mivel gyorsan történtek az események, valószínűleg ez utóbbi, mivel nem gondolnám, hogy a sofőrnek olyan gyorsan vágna az esze, hogy megpillantja, rögtön fejbe vágja, majd becibálja a csomagtartóba, és elhajt... Ha kannibál barátaink vitték el, akkor ő volt az a husi, amit a nő sütögetett a grillen, mikor Glennék megérkeztek az állomásra.


"Ha Judith nem halt meg, akkor hol van most? (Lizzie csak Mica-t ölte meg, de mikor Ty és Carol elmentek a faháztól nem volt a kezükben Judith)" Úgy emlékszem Tyreese hátán volt bebugyolálva. Nem halt meg. Megjegyzés: a képregényben Judith meghal a börtön ostrománál. Szerintem hülyeség volt életben hagyni (mivel így a sorozat veszít a drámaiságából, és inkább sablonossá válik. Szerintem sokkal drámaibbá vált volna úgy a sorozat, csak a forg.írók nem elég bátrak ehhez - ezért is nem egy Breaking Bad).


"Mikor valaki a harmadik évadban becsalta egy szarvassal a járkálókat a börtönhöz, akkor az ki volt? Gondolom a kormányzó, de ez nem derült ki pontosan. " Erre már nem emlékszem pontosan, de valószínűleg igen, az ő állt a háttérben.


"Beth és Deryl szerelmesek egymásba? " Elkezdtek vonzódni egymáshoz, de ezt csak a kényszerhelyzet szülte, hogy egy másra voltak utalva.


A kedvencem Daryl. Ő az egyensúly Rick és Shane karakterei közt - nem elvetemülten rossz, de nem is töketlen; megteszi, amit meg kell tennie a túlélés érdekében, s nem csinál morális kérdést belőle, mint Rick, aki eddig csak rinyált, de remélhetőleg mostantól egy kicsit bekeményszik.

2014. máj. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Várj. KANNIBÁLOK?! Én valahol nagyon lemaradtam... Hát ha ennyi mindent túlélt a csapat, akkor nem hiszem, hogy úgy végződik, hogy megeszik őket. :O

Ez a Beth-Daryl kapcsolat, pedig valószínűleg tényleg csak a kialakult helyzet miatt van, meg tényleg nagy köztük a korkülönbség is, de szerintem az nem lenne olyan nagy baj. Ráadásul szerintem Carl szerelmes Beth-be, voltak rá utalások még akkor, mikor a börtönben élnek. Na, mindegy, majd kiderül, én mindenesetre nagyon örülnék nekik, de ha össze is jön, remélem nem csinálnak Daryl-ből egy hős szerelemest, mert akkor nagyon kiakadok.

2014. máj. 1. 13:54
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
"Hát ha ennyi mindent túlélt a csapat, akkor nem hiszem, hogy úgy végződik, hogy megeszik őket." Mivel nem egyik pillanatról a másikra fognak kiszabadulni, így a józan ész azt diktálná, hogy addig egy-két szereplő a svédasztalon végzi, almával a szájában. De mivel, mint mondottam a forgatókönyvírók nem elég bátrak az igazi drámaisághoz - ráadásul a sorozat egy adaptáció, így nagyon nem térhet el az eredeti műtől -, valószínű, hogy csak azt a szellemileg visszamaradott tudós-palántát, és a sánta csajt fogják befalni - a fontosabb karakterek a következő évad 3. epizódjában már trallalázni fognak! Szerintem. :)
2014. máj. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Visszanéztem az utolsó 15 percet és tényleg kannibálokkal állhatnak szemben (csaj mindig húst sütöget, emberi maradványok az egyik épület mellett, sok gyertya a teremben megemlékezés képpen, csak a lábukra lőttek, nem akarták, hogy meghaljanak stb.)

Szóval szerintem is úgy lesz, ahogy mondtad, 1-2 emberből tényleg vacsora lesz, de Eugine-t szerintem nem fogják bántani, mert a vörös nem fogja engedni.

2014. máj. 1. 15:26
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

1. Szerintem elrabolták, úgy gondolom, hogy a kajával jól feltöltött ravatalozó a terminusiak által állított csapda volt.

2. Ahogyan már írták, Judithot Ty és Carol vitte magával.

3. Rick arra utalt, hogy a következő évad arról fog szólni, hogy megszöknek és kiirtják a kannibálokat, legalábbis szerintem.

4. Szerintem a szarvas a kormányzó műve volt, a patkányokat pedig Lizzie rakta ki.

5. Szerintem nem lesz újabb szerelmi szál.

+. Rick. Nem azért, mert ő a főszereplő, hanem azért, mert a teljesen feje tetejére állt világban is képes emberként viselkedni, míg sokan mások egészen állatiasan csak a saját érdekeikkel törődnek, ő képes a közösségért olyan dolgokat megtenni, amiket amúgy semmiképpen sem, az erkölcsi érzékét az állandó halálos veszély sem rendíti meg.

2014. máj. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Tényleg lehet, hogy csapda volt, ha viszont az volt, akkor gondolom a járkálókat is ők terelték oda, mert mikor még csak a kutya volt odakint, akkor tiszta volt a környék.

Én Lori halála óta nem nagyon bízom Rick döntéseiben, de ennek ellenére tényleg nagyon jó ember.

2014. máj. 1. 16:21
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
A szarvast a néger börtönlakó vitte a kapuhoz. Ezt a csávót nem tudta elkapni Rick és úgy csinálták meg mikor üldözte mintha meghalt volna de azt nem mutatták. És ez a néger kapcsolta be a szirénát is a börtönben amire odaözönlöttek a járkálók. A kormányzót ekkor még nem ismerték Rickék. Ez a 3. évad első pár részében lehetett benne.
2014. máj. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Tényleg, a szirénát már el is felejtettem...

Az a néger volt, akit Rick üldözött, majd végül a srác zsákutcába került és megették a zombiek?

2014. máj. 7. 18:43
 10/18 anonim válasza:
Tudom, kérdéshez ne írjunk kérdést, de bennem még az merült fel, hogy a világvége idején honnan a fenéből kerítenek naponta 2000 gyertyát a kis sátánista termükbe? Mert azok sem égnek mindig, egy mécses 4 órát ég, és mégsem mondhatjuk, hogy kevés gyertya füstölt a szobában. Egyáltalán hogy maradt ott oxigén? Bár ez egy nyitott ablakkal is megoldható, de akkor sem hiszem, hogy naponta ugrottak el a Tescoba gyertyákért...
2014. máj. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!