Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Vámpírnaplók! Most hogy...

Vámpírnaplók! Most hogy Katherine újra ember lett, meg fog halni? Vagy hogy ha most nem is, akkor meg lehet hogy kiírják őt a sorozatból? Csak mert nagy Katherine rajongó vagyok, és nagyon drukkolok neki és Stefának!?

Figyelt kérdés

Ki a jobb, Elena vagy Katherine? Katherine a 3,4,5 évadnak az összes részben felfog tűnni, vagy csak néha egypár epizód erejéig?

Nektek ki a FAV?


2014. máj. 15. 19:01
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
nem fogják :DD julie plec azt nyilatkozta, hogy Katherine-t már nem hozzák vissza, ő egyszerűen eltávozott.
2014. jún. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Nem baj, még úgy sem tartok a a halálánál, úgy hogy bőven fogom még látni! :) Bár szerintem kár érte, hiszen ha úgy nézzük ő főszereplője ennek az egész sorozatnak, mert ha ő nincs akkor nincs egyik főszereplő se, se story, se a sorozat, se Delena, se Stelena vagy nem tudom ti hogy hívjátok őket! :)

Amúgy szerintem a 6évaddal zárúlni fog a sorozat, nem hiszem hogy ennél tovább fogják húzni, mert egyre jobban csökken a nézettsége, és a minősége is, főként hogy össze-vissza húzzák ezzel a szerelmi 3szöggel, és amiket a rajongók írnak az is eléggé elkeserítő!:/ A másik tuti dolog hogy Damont úgy is vissza rakják, a hivatalos oldalon mindenki miatta síránkozik, hogy remélik visszatér, de ez is csak egy manipulatív dolog, amivel még több nézőt fognak a tv-elé ültetni 6évadpremierjén, gondolják ezzel majd nőni fog a sorozatnézettsége, ami tuti biztos, de ahogy majd visszatér, ugyanúgy az évadvégére megint csak siralmas lesz a teljesítmény! :) De ez is csak az én véleményem! :p

2014. júl. 10. 14:38
 13/16 anonim ***** válasza:
En azt olvastam feleve, hogy egeszen 10 evadig el akarjak huzni, legalabbis Julie Plec ezt nyilatkozta.
2014. júl. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Nem értem ezeket a rendezőket, és írokat, hogy miért kell minden jó sorozatot el*urni?!

Miért nem lehet megálni egy szép befejezésnél?

Nem minden sorozatot húzni össze-vissza!

Ha meg tényleg 10évados lesz akkor bukni fognak! Bár én végig nézem, majd valahogy! :D

Bár max a 8évadnál már csak 1millios lenne a nézettség, vagy alá csökkene, ami miatt nem fogjak berendelni a többi évadot, mert egyik csatorna se fogja felvásárolni! :) SZERINTEM! :D

2014. júl. 27. 19:20
 15/16 anonim ***** válasza:
Katherine meghal. Először "beleszáll" Elena testébe, egy boszorkány segítségével. Amikor már nem lesz Elena testében akkor végleg meghal. Én jobban szeretem Katherinet:D
2014. aug. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
#Katherine the best, for me! :) <3
2014. aug. 4. 18:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!