Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Van valakinek Gravity Falls-os...

Lipton18 kérdése:

Van valakinek Gravity Falls-os teóriája?

Figyelt kérdés
Sok furcsa teóriát olvastam már arról, hogy mi lesz a 2. évadban, kiket szimbolizálnak a jelek a Bill Cipher-körön, stb. de mindet angolul.Kíváncsi vagyok, hogy a magyarok között is vannak-e ilyen, teória-gyártó fanok!:D Tehát akinek van GF-al kapcsolatos teóriája, az írja le itt, ha van kedve!:)

#Gravity Falls #Retélyek Városkája
2014. máj. 24. 21:55
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

Hehe, utolsó, üdv a mániákus teória gyártók-klubban!:DD

Egyébként Stan Mabelnek meg Dippernek a great uncle-je, amit magyarul nem tudom, hogy hívnak..öö..nagy-nagy bácsi(?), és a great uncle az a nagyszülő testvérét jelenti, tehát Stanley valószínű a nagyapjuk szerintem az ikreknek!

1. válaszoló(aki a 6. is):ahha, láttam és aaaa..egyre jobban szeretem ezt a sorozatot!:D és ezt még fogják tudni fokozni*_* (egyébként meg mertem volna esküdni, hogy én írtam ide a legutóbbi kommented után.mindegy, kihagy az agyamxDD)

Bence0505:Na igen, Dipper igazi nevére kíváncsi vagyok!

Akisvalaki:Jaja, ezek közül valamit már énis tudtam.Egyébként a Stan sapkáján a szimbólumot elvileg azért változtatták meg, mert az a szimbólum ami először volt,vmelyik országban tiltott, és abban az országban is le akarták adni a sorozatot. De ez nem biztos, csak úgy emlékszem. :)

2015. ápr. 8. 15:21
 12/22 anonim ***** válasza:
Na igen, nem az elejétől nézem angolul a sorozatot. :D Bár akkor inkább a nagyapjuk testvére Stan, már csak az a kérdés, ki a nagyapjuk. :D
2015. ápr. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
:D A legutóbbi részt egyébként láttad?(Not what he seems)
2015. ápr. 13. 20:14
 14/22 anonim ***** válasza:
Igeeeeen, és már alig várom a következőt. :D
2015. ápr. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Láttad már ezeket a videókat? 1 elemzi az intrót, a többi az 1. évad 1. részét.

https://www.youtube.com/watch?v=n380Q7rWQLQ


[link]


[link]


[link]


Sajnos a felhasználó nem csinált több videót.:/

2015. ápr. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim válasza:
van egy fdacebookos csoportja is: [link]
2015. ápr. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Nem akarom bántani szegény srácot, de ahogy nézem, szerintem csak belemagyaráz dolgokat, és ezek mögött nincs semmi "kutatás".

Az ő csatornája viszont nagyon jó:

https://www.youtube.com/user/Vailskibum94

Bár, elég erős angol kell hozzá.

2015. ápr. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

#15-ös! Csinál videókat, csak az indavideón!


És most leírnék egy saját teóriát:

Bill és a Vakszem társaság sem akarja, hogy a Gravity Falls-ban lévő furcsa dolgok a felszínre kerüljenek.

Mi van akkor, ha Bill És Vakszem társaság együtt dolgozik,És a vakszemesek vezére tudott Stanly titkáról,és megkérte Bill, hogy tegye el láb alól.

Az egyik előző kommentet fűzném bele, mert tényleg lehet, hogy Bill "megszállta" Stant.

30 év után pedig jön Dipper és Mabel. Dipper megtalálja a 3. naplót, és Bill megtudja, ezért nem szíveli a Pines családot.

A teóriát alátámasztja a Blind Eye c. rész, ahol a vezérnek olyan tetoválás van a fején, mint ami a naplókban van Bill fejezeténél.

Remélem,érthető voltam!

2015. jún. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Szerintem Stan azért nem hisz nekik mert csak elképzelték...
2015. júl. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Mármint hogy ez egy álom és amikor mondja hogy Bill nem segített neki és cserben hagyta ő egy másik Billre gondolt mondjuk egy pancserre na jó ez hülyeség
2015. júl. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!