Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Van valakinek Gravity Falls-os...

Lipton18 kérdése:

Van valakinek Gravity Falls-os teóriája?

Figyelt kérdés
Sok furcsa teóriát olvastam már arról, hogy mi lesz a 2. évadban, kiket szimbolizálnak a jelek a Bill Cipher-körön, stb. de mindet angolul.Kíváncsi vagyok, hogy a magyarok között is vannak-e ilyen, teória-gyártó fanok!:D Tehát akinek van GF-al kapcsolatos teóriája, az írja le itt, ha van kedve!:)

#Gravity Falls #Retélyek Városkája
2014. máj. 24. 21:55
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
Nem saját teória, de hallottam olyat is, hogy Mabelnek van egy klónja/ikertestvére Lebam. Ezt az támasztja alá, hogy mikor Mermando küldött neki sok palackpostát. Amíg 3-4 Mabelnek van címezve, az egyik Lebamnak. Valamint, hogy abban az újságcikkben, ahol Gideon és Mabel kapcsolatát boncolgatják van egy kép kettőjükről. Ez az egyetlen olyan kép Mabelről ahol a pulcsiján nincs minta. Amikor a fénymásolós részben Dipper lemásolta magát, az ő sapkájáról is eltűnt a minta. Lehet, hogy titokban Mabel is lemásolta magát? Állítólag a Bill-körön a láma is vagy Lebamot vagy Pacificát jelképezi. Egyébként itt egy videó erról a teóriáról: https://www.youtube.com/watch?v=ZzKNOxrFxgg
2015. aug. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 KisEmbaerke ***** válasza:
Van egy egy olyan teòria mi szerint az első évad 1.rész végén gondolom mindenki tudja, Stan megszerzi a három naplòt és azért nyitja meg a portált mert az ikertesvére Stanford a jövőben maradt ő a hat ujjú ember a naplòk szerzője.
2016. jan. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!