Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Harry Potter 7. könyv végén...

A Harry Potter 7. könyv végén kiderült, hogy Harrynek sé Malfoynak mi lett a munkája? Én eddig csak filmet láttam.

Figyelt kérdés
2014. jún. 1. 17:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Harry azt hiszem auror lett, Malfoy-t nem tudom, de talán ő is valamit a Mágiaügyi Minisztériumban csinál nagyon komoly beosztásban.

(Neville a legtutibb, ő a Roxfortban tanítja a gyógynövénytant.)

2014. jún. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A könyvekben csak Neville pályafutása volt megemlítve, ahogy az első válaszoló is írta. De Harry sztem is auror lett, mivel már korábbi könyvekben is mondta,h az akar lenni.
2014. jún. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Harry auror lett, Malfoy, ha jól tudom a Szent Mungóban dolgozik.
2014. jún. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Harry Potter: aurorparancsnok

Draco Malfoy: Foglalkozása Halálfaló, de valószínűsíthető, hogy Voldemort halála után kilép


Nem találtam konkrét dolgot.

2014. jún. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Miért akarna auror lenni? Eredetileg visszatette a pálcát Dumbledore sírjába, majd megbeszélték, hogy ha a pálcatulajdonos természetes halát hal, akkor a pálca elveszíti az erejét.

Azzal pedig, hogy aurorparancsnok lenne (amit erősen kétlek)éppen azt kockáztatja, hogy nem hal természetes halált.

2014. jún. 30. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!