Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Trónok harca, mai rész vélemén...

Trónok harca, mai rész vélemények? :D

Figyelt kérdés

2014. jún. 2. 13:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

hhhhhhhhhhíííííííííííííígeeeeeeccccccccccccc!!!!!!!!!!!

Így röviden :D A könyvben még nem tartok ott, így pláne nagyot ütött nálam :)

2014. jún. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Ettől csak sokkolóbb dolgok jönnek az évad utolsó két részére, szóval ez még amolyan bemelegítés volt. :D

Amúgy elég durva volt, azt hittem, Joff halálát már nem lehet fokozni, de most már Oberyn is kísért. A könyvekben ennyire nem gondoltam át.

2014. jún. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
20%
fölöslegesen brutális.
2014. jún. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Tyrion és Jaime beszélgetése borzastóan felbaszta az agyam
2014. jún. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

SPOILER


A könyvben tényleg nem volt ennyire durva, reménykedtem benne hogy szegény Oberynt a sorozatban még életben hagyják egy darabig, egyik kedvenc karakterem volt, ráadásul így kicsinálni, köpni nyelni nem tudtam..:(

Tywint meg nem fogom sajnálni:D

2014. jún. 2. 13:59
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Lehetett sejteni hogy nem úgy alakul ahogy várnánk de azért így is meglepő volt.Nekem kifejezetten tetszett a brutalitás,mostanában a tévében szinte minden erőszakos részt kivágnak,idegesít.
2014. jún. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Milyen erőszakos részt vágtak ki?:D

Inkább fokozzák őket.

Mint ez vagy a vörösnász is volt

2014. jún. 2. 16:27
 8/15 anonim ***** válasza:
53%
A kereskedelmi csatornákról beszélek úgy általában nem a Trónok harcáról.Ha már valakit lelőnek abból is csak annyi marad hogy fegyver dörren után áldozat már a földön ennyi.Az X-Men 3 végét is iszonyúan megvágta az Rtlklub elment a jelenet hatásának a 90 %-a,pedig nagy dráma.
2014. jún. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Én nem olvastam a könyvet, de az interneten belebotlottam pár spoilerbe, ennek ellenére reménykedtem, hogy más végkimenetele lesz. Erre a brutalitásra meg aztán semmiképpen nem számítottam, csak ültem lesokkolódva miközben mentek le a nevek a végén..
2014. jún. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem úgy nagyjából ez volt a sorozat legbrutálisabb jelenete.Azért valakivel így végezni...háááát :/
2014. jún. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!