Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Trónok harca, mai rész vélemén...

Trónok harca, mai rész vélemények? :D

Figyelt kérdés

2014. jún. 2. 13:00
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Azért Viserys se volt semmi, meg Jeyne..:(

Joffreyt csinálták volna ki hasonló módon:D

2014. jún. 2. 17:50
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

A sorozatban nem volt Jeyne. :D Csak Talisa.

Azért Robb és Cat sem volt kutya. Robbot a saját embere szúrja szíven, Cat meg végignézi. :S

2014. jún. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Az a helyzet hogy nálam ez vitte a pálmát. Én nagyon hozzá vagyok szokva a brutalitáshoz főleg filmek terén de már egy egy tömeggyilkosság vagy sátánista erőszak híre sem lep meg... Ez a mai világ. De engem mindig az "visel meg" úgymond ha valamilyen szinten szánalmatkeltő is egyben. Amikor Joffrey meghalt egyáltalán nem sokkolt le pedig durván elintézték - filmbe sokkal jobban át tudják adni mint a könyv akárki akármit mond - de ez... Amúgyis szimpi volt a pali a színész is meg a karakter is , miután feltűnt azután olvastam ,hogy mi lesz szóval számítottam rá ,hogy "szétveri az agyát" . De szegény egész életét végigkísértették a történtek ide jött bosszút állni erre mi lett?

Ezen az elven végighaladva nálam a TOP 3 legdurvább Trónok Harca jelenet.

3. Viserys és a "koronája" - Bár őt annyira nem kedveltem de ő is "csak a koronáját akarta" a sok megalázásért cserébe ami érte. És még a testvére sem segített neki.

2. Theon kasztrálása - Őt aztán tényleg nem kedveltem különösebben én nem is utáltam de az hogy annyit kínozták és levágták neki és még meg is őrült. Ezt inkább Tywin érdemelte volna. vagyishát mindent ő érdemelt volna nála nagyobb g**i nincs.

1. Oberyn halála - Ezt pedig már kifejtettem.

2014. jún. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Más szereplővel is durva lett volna, de nekem Oberyn lett az egyik kedvenc karakterem, ezt a halált inkább Joffreynak kellett volna szánni

Viserys pedig úgy bánt Danyvel mint egy kutyával, nem csoda hogy hagyta "megkoronázni"

2014. jún. 3. 20:05
 15/15 anonim válasza:
brutális volt teljesen lesokkolt...:S
2014. jún. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!