Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ti hogy reagáltok, ha egy...

Ti hogy reagáltok, ha egy filmben/könyvben nincs happyend (Horror&Thriller-en kívül)?

Figyelt kérdés

Szerintem sok történetet tönkretesz az erőltetett happyend,és sokkal jobban állna egy jól felépített,értelmes unhappy-en...


Ti hogy vagytok ezzel?



2014. jún. 20. 21:49
 1/4 A kérdező kommentje:
*end
2014. jún. 20. 21:50
 2/4 A kérdező kommentje:
Ja és a részleges Happyend-del ... (nem tudom,ennek ez-e a normális neve:D)
2014. jún. 20. 21:55
 3/4 anonim ***** válasza:
én földhöz szoktam vágni a tévét
2014. jún. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 sándorjános ***** válasza:

Hollywoodi szépítés? Undorító...

A tragédia szomorú, pláne ha giccsel nyakon öntve adják elő vonaglóan... érzelmet kivált, mert mindenki a Titanicon sír, de nem az én világom. Nem szeretem a csöpögős, pláne nem a vontatottan csöpögős dolgokat dolgokat.

Szerintem a jó unhappy end kemény, nem hagy alternatívát, szorongató és radikális. Nincs utolsó szó, meg melankólia, meg könnyes búcsúzás, hanem van egy élet, ami mondjuk véget ér és bármilyen kár is érte, megtörténik és kész... Szeretem átérezni, ha borsódzik a hátam a sztori erejétől, ami az ilyen filmekben legyőzi, felmorzsolja a hősöket, lelküket.

pl. A tehetséges Mr. Ripley ilyen film, a Táncos a sötétben is, a Delta is Muruczkó Kornéltól, vagy az Amerikai Szépség, Kölykök, vagy A Hullám és Az Osztály című filmek végei is.

2014. jún. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!