Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Violettában Thomas és Violetta...

Violettában Thomas és Violetta összejönnek?

Figyelt kérdés
Ha nem, akkor miért, és ki kivel lesz együtt?

2014. júl. 9. 22:57
 1/9 anonim válasza:
Én ugy tudom hogy a 2. évadban ugye elmegy az országból és akkor egy idelyig Leonnal lesz együtt. Aztán a ugye jön Diego és Federico. Leon, Diego és Federico versengeni fog Viluért. Aztán ha mindem igaz akkor Federico összejön Ludmillával. Én nem tudok róla hogy összejönnek valaha de lehet hogy rosszul tudom és közben valamikor összejöttek :)
2014. júl. 10. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
hát az az összejövés az attól függ hogy mi számítana annak :D mert az első évad asszem 79. részében lett/lesz egy Tomletta csók :D de Vilu úgy dönt hogy most nem akar egyikőjükkel se (Tomas, Leon)összejönni és így békében vállnak el és a 80. részben Tomas elmondja majd violettának hogy vissza megy Spanyolországba de ez csak a sorozatban van igy!! IGAZÁBÓL azért nem lesz benne a 2. évadban mert Ő ugy döntött hogy ki akar "lépni" Tomas szerepéből és egyedül folytatni a karrierjét..bocsi kicsit eltértem a témától :D de ezt csak kevesen tudják :D!na anniy hogy végül nem jönnek össze Tomasal sem és Leonnal sem az első évadban. A 2. évadban én nem hiszem hogy federico össze akar jönni majd Viluval. Violetta a 2.ban (mivel Tomas nem lesz benne de sztem csak azért folytatódott igy mivel hogy nem lesz benne) Leonnal jön össze elősszőr utána szakítanak egy diego nevű srác miatt akkor azzal össze fog jönni és elég sokáig együtt lesznek Leon meg egy Lara nevű lánnyal,lesz addig (de egyébként közben mindkettejük szereti a másikat csak nem vallják be maguknak sem :D de a végéén SAJNOS leonetta lesz (ezt csak azért mondom mert én azt szeretném hogy tomassal jöjjön össze) NAHÁT KB ENNYI :D amugy ha meg akarod nézni a részeket akkor ezen az oldalon csak be kell irnod h violetta és oot lesznek a részek: itt az oldal: [link]
2014. júl. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
nézd és megtudod! ;)
2014. júl. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszööm az első kettőnek!:) Utolsó, ezzel aztán hasznos választ adtál
2014. júl. 11. 15:36
 5/9 anonim válasza:
Nem jönnek össze mert az 1. évad végén Thomas elmondja Vilunak,hogy vissza megy Madridba.És a 2. évadban Leonnal lesz.
2014. júl. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Krisztike Esztike válasza:
nem jönnek össze
2014. júl. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ne jönnek össze :D 1.évad végén nem választ senkit,de a 79.részben csókolózik Tomas-sal .. 2.évadba nem lesz benne Tomas."helyette" lesz Diego...2.évad végén Leon-t választja és elvileg 3.évadban is Leon-nal lesz :D
2014. júl. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Lolita2000 válasza:

Leírok nektek mindent hogy mi lesz a második évadban.

Először is Tomás á betű, Vilu is így írja a naplójába.


Nos a lényege az hogy miután Violetta nem választja egyik fiút se, Tomás visszaköltözik a szüleivel Madridba. León még mindig szereti Vilut és emiatt először nem akar visszamenni a Studio-ba, de Violetta mégis rávesszi hogy visszamenjen. Vilu rájön hogy ő is szereti még mindig León-t, de akkor jön egy bökkenő, egy új srác (helyes) felvételizik a Studio-ba, aki szerelmes lesz szintén Violettába, a neve Diego.

Vele jön egy másik fiú is Marco, akinek egyből megtetszik Francesca ami persze kölcsönös is. Közben jön egy új tánctanár is Jackie, aki rögtön szemet vet Pablo-ra, de nem is van nagyon ellen ez.

Jade felbérel egy nőt Esmeralda-t, hogy csábítsa el Germán-t már majd nem összeházasodtak, amikor is Jade rájön hogy még mindig szereti Germán, ezért az esküvő tönkre megy. Ami Angie-t és Germán-t illeti ők már nem lesznek együtt.

Violetta beleszeret a rossz fiús Diego-ba, ezért szakít León-nal, aki bánatában megkedveli a motorszerelő Lará-t, aki már régóta szerelmes León-ba és később össze is jönnek. Ami miatt Vilu szomorú lesz és Lara szörnyen féltékeny lesz Vilura, ugyan is León még mindig őt szereti igazán és csak felejteni próbált.

Naty szerelmes lett már az első évadban Maxiba, ami kölcsönös, de az évad vége fele jönnek csak össze.

León nem bírja tovább ezt a színjátékot, mivel Violettát szereti igazából és Larát csak barátként kedveli, ezért szakítanak.

Vilu, León, Francesca és Diego elmennek Madridba egy fellépés miatt, ahol Vilu León, Fran Diego lesznek párban.

León észreveszi hogy Diego és Ludmila videochatelnek és meghallotta hogy szöveteznek arról hogy Diego ne engedje Vilu közelébe León-t mert különben mindenkinek elmondja hogy Diego Gregorio fia, amit persze León le is videóz.

Violetta meglátja ezt a videót és teljesen összetörik és szakít Diego-val. León elmondja Vilunak a végén hogy még mindig szereti őt.

Federico rájön hogy Ludmila szerelmes belé, ezért többször meg is próbálja csókolni, mivel ő is szerelmes belé...de Ludmila olyankor fel van háborodva. De megalakul a Fedemila :)

Az utolsó részben egy koncertet adnak elő Buenos Aires-ben, ahol mindenki boldog és mindenki össze jött mindenkivel, kivéve aki nem.

(Violetta León-nal jött össze, Francesca Marco-val, Camila pedig Broduey-el)

2014. júl. 15. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az 1. évadban Federico tényleg szerelmes lesz Viluba, de nem hiszem, hogy valaha lesz köztük valami.. Pedig én örülnék neki :) Nekem ő a kedvencem :) szerintem ő a legjobb pasi.. Nekem ő a legszimpatikusabb :) Nem is értem, hogy hogyan tud Ludmillával összejönni, amikor tudja, hogy milyen gonosz, meg az 1. évadban is utálják egymást.. Kíváncsi leszek erre..
2014. aug. 8. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!