Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Pretty Little Liars végén...

A Pretty Little Liars végén rendesen kiderül, hogy ki (k) A?

Figyelt kérdés
Hány évados lesz egyáltalán? 3.évad 20. résznél járok,és most elvileg úgy van,hogy Mona és Toby.De szerintem Toby nem A,biztos lesz valami magyarázat.Mona meg szerintem a "főnök" A megbízottja.Olvasgattam gyakori kérdéseken is,sokan azt írják,hogy Ezra,és ez kiderül a 4. évadba.A Pll wikin van egy olyan oldal,hogy A-team ott van Spencer is.WTF! Az szerintem lehetetlen,hogy valaki benn legyen a 4 lány közül.Vagy még lesz több évad és senki nem tudja még,hogy ki/kik A??Amúgy imádom a sorozatot,és remélem nem csalódok a végén.

2014. júl. 29. 11:44
 1/2 anonim ***** válasza:
gondolom a legeslegvégén derül ki, és még sok évad lesz. nézd meg imdb-n
2014. júl. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én olvastam valami olyasmit hogy akár 6 évados is lehet.(akkor nagyon elhúznák sztem az nem lennne jó)
2014. júl. 30. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!