Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért van az, ha leülök...

Miért van az, ha leülök animézni, a kedvenc animém megy, akkor olyan vagyok " aki nem ezen a bolygón van". Belemélyülök a sorozatba?

Figyelt kérdés

Ma pont néztem a DragonBall Z-t és a végső csata volt Goku és Vegita VS. Kid Buu.

Hiàba làttam màr, de tök jó anime. Mégis apám is nézte még anno. Annyit nemértek hogy kistesóm és anyàm azt mondjàk:- H miért nézel dedós "rajzfilmet" (mesét) ?

6 évesnek érzed magad????!!!.

Az zavar a legjobban h anyàm úgy kezel engem mint egy màs bolygóról származó földönkívülit. Szerinte az anime hüjeség, és h csak a DBZ-ből csak rossz tulajdonsàgokat tud kihozni. Ő szerinte csak verekedésből àll ez a történet. De a célja és a mondanivalója felesleges kamu.

Hàt őszintén tanúlság ami nekem lejött belőle: - jó és a rossz harca.

- a jó célért és a békéért mindig érdemes küzdeni. - Vigyàzzunk a Földre. - óvjuk a csalàdunkat + a barátainkat.

Sajna holnap véget ér a DBZ. Majd az Ovakat akarom nézegetni...

Am milyen anime példaképetek van? Vagy előfordult veletek ilyen? Vagy anyàmnak igaza van, és lehet h màsik bolygóról jöttem??!! XD

jó animézàst mindenkinek.

ÜDV: Goku :D


2014. aug. 6. 20:55
 1/5 anonim ***** válasza:
én is szeretem az animéket,bár a dragon ball sose tetszett,mert hát tényleg viszonylag gyerekes,,de én nem szólom le senki animéjét mert annak már örülök ha valaki néz bármilyen animét is ami nem a pokémon -.- nekem kedvenc anime főhősöm talán Yagami Light lehet mert az esze a higgadt stílusa nagyon tetszik,bár rossz vége lett sajnos az animének és az őrült részét már nem szerettem,de számomra ő a kedvenc anime karakterem,talán még Lelouch aki a világ legzseniálisabb animéjének a főszereplője,és egyszerűen tényleg elképesztő az egész,és az ő befejezése még tetszik is
2014. aug. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

nyugodj meg a pokémont én se szeretem. :)

a DBZ-ből Gokunak az igazsàgossàga és a harcmodora ami nekem tetszik. Bàr Vegita se rossz arc ^_^

Mert aki az animét szereti rossz ember nem lehet.

2014. aug. 7. 08:09
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is így van (mármint az hogy aki szereti az animét az rossz ember nem lehet).

Az én kedvenc anime főhőseimből sok van. Például Naruto, Hinata, Sakura, Kirito, Inuyasha, Kagome, és még sok olyan akiket csak azért nem írok le ide mert nem tudom leírni a nevüket XD .

Egyébként én inkább titokban tartom a műfaj iránti érdeklődésemet legalább középiskola végéig. Így legalább megkímélem magam attól hogy még jobban piszkáljanak.

Ezt a psziológusom tanácsolta akihez a 2 ideg összeroppanásom miatt jártam még általánosban. Meg azt is mondta hogy kerüljem a stresszt. De ez mondjuk nem tartozott ide úgyhogy felejtsétek is el.

Azért is tudnék egyébként rengeteg kedvenc főhőst írni mert én gyakorlatilag tegnap néztem végig a 302. animét amit láttam. Azt tervezem hogy érettségi után tartok egy maratont amíg munkát keresek. Hát nem klassz ötlet XD.

2014. aug. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Rengeteg komoly anime van, például vannak 18-as karikások is .

Egyet mutass meg anyukádnak és megváltozik a véleménye .(Ne 18-ast hanem komoly szép rajzolású animét mutass neki!)

Amúgy nyugi nem jöttél más bolygóról !:D

2014. aug. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

annyit mutattam neki.

death note AOT.

akkor lehet h igazad van h nem màs bolygóról jöttem.

2014. aug. 9. 09:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!