Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Velőtrázóan félelmetes horror...

Velőtrázóan félelmetes horror filmek?

Figyelt kérdés

Mondom mi a helyzet: vágyok már megnézni valami IGAZI tényleg félelmetes horrorfilmet. Nem feltétlenül a vér, meg a hangos ijesztgetés a lényeg, hanem hogy olyan legyen, ami tényleg megrázó, ami nyomot hagy az emberben, elgondolkodtató is esetleg.


(tegnap már rákerestem ilyenekre hogy "horror movies that will give you nighmares" stb és a legtöbb helyen ezeket olvastam, hogy Alien, Az ördögűző, A bárányok hallgatnak... Az Alient már láttam, a világon semmit nem váltott ki belőlem, majdhogynem unalmas volt. Éjjel megnéztem az Ördögűzőt, hááát... az se olyan volt mint amire számítottam, ebben sem volt olyan, ami nyomot hagyott volna bennem.)


Sok horror filmet láttam már, ami igazán tetszett, az a Psycho volt.


ui1.: bocs a helyesírási hibákért


ui2.: Paranormal Activity-t nehogy merje írni valaki, mert a világ egyik legsz*rabb filmje...


2014. aug. 13. 22:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Eden lake


Mártírok


Sziklák szeme


Pihenő a pokolban


Hajsza a metróban

2014. aug. 13. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Texasi láncfűrészes összes része
2014. aug. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Motel
2014. aug. 21. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
parajelensegek ,ez nagyon nagyon felelmetes
2014. szept. 11. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 RomanistaGirl válasza:
Ragyogás... Nem kifejezetten véres, nem is jumpscare, de Nicholsontól a frász jön rád...nagyon ajánlom!
2017. szept. 26. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!