Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek az ao haru ride...

Szerintetek az ao haru ride c. anime a manga alapján fog alakulni vagy átformálják mert asszem 2-3 rész múlva befejeződik vagy lesz második évadja?

Figyelt kérdés
2014. szept. 8. 19:56
 1/8 Nirata ***** válasza:
Valószínűleg a mangát fogja követni és lesz 2 évad , mivel a 11 részben megjelent a drága szőke hercegünk, szóval (sajnos) szerint úgy fognak alakulni a dolgok mint ahogy a mangában is történt
2014. szept. 18. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ahjj az a fiú legszivesebben belépnék a animébe és szépen egy baltával levágnám a fejét >_< utálom annyira de annyira szeretném Kout és Futabát látni együtt :3
2014. szept. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Azért azt ne felejtsétek el, hogy az egészet Kou cseszte el -.- Kikuchi meg szépen kihasználta a helyzetet. Ezzel nem azt mondom, hogy én neki szurkolok, én is szeretném végre Futaba x Kou párost. De azért Kou is szenvedjen egy kicsit, és aztán szerezze vissza Futaba-t :))


2.évadról még semmi biztosat nem lehet tudni, reménykedek jó erősen, mert az 1.évadban szinte semeddig nem jutott el a cselekmény :/ Most jönnének az izgalmasabb részek ^^

2014. okt. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Egyetertek a 2dik kommentelovel es a harmadikkal is de hat beszarok
2014. okt. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
mi fog történni kouval és futabával??? nem ők lesznek a nyerő páros????? hanem a tapigyerek?:c
2014. dec. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Minimoon5959 válasza:
Remélem Futaba és Kou jönnek össze mert ez a tenyérbemászó alak olyan balfék és hogyha ő jön össze Futaba-val az író is egy nagy balfék akinek semmi tapasztalata a szerelemről, de nem értem Kou-t mert nem akart senkit elveszíteni de akkor miért hanyagolja el Futabát?!
2015. júl. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nem tudom lesz-e animében folytatás, pedig én is várom, eddi sehol...><"" A manga végén Kou és Futuba összejön :3. Én is csak az angolból olvastam (a felét nem értettem, de a lényeg megvan) és wáá*-* Cukik :D. Az a legjobb amiko Kou bevallja...Na jó elég xD Egyébként a manga magyar fordításával is megálltak, vagy nem tudom, mert a 43. fejezetig van lefordítva magyarra, angoll pedig már teljesen (49. fejezetig). Nem értem hogy van ez :I
2015. aug. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Megkereslek ember!!!!! Ezért a spoilerért minimum kivégzés jár!!!! >< Áháááááááááááááá, muszáj volt????!!!!!:'(
2016. márc. 5. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!