Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik a kedvenc részetek az...

Melyik a kedvenc részetek az Édes Életből?

Figyelt kérdés

Nekem az, amikor Győzike autójából kifogy a benzin, és a Zsoltival ott bénáznak és veszekednek. Aztán a benzineskannát a kocsi tetején hagyják és Győzike nem tudja a nevét, így lekupázza :D

Kár, hogy kirúgták a TV2-től, feldobta ezt a sorozatot, azóta a kedvencem, mióta benne szerepel, és sok ismerősöm is szereti.



2014. szept. 11. 19:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
43%
Csak gratulálni tudok.
2014. szept. 13. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Most mi a bajod? Ha nekem egy sorozat nem tetszik, nem írok egy vele kapcsolatos kérdés alá oltogatni. Nem tetszik ne nézd.
2014. szept. 13. 10:10
 3/15 anonim ***** válasza:
Hát , ami azt illeti én is csak gratulálni tudok! Szánalom...
2014. szept. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
63%

Ez egy sokkal nagyobb probléma annál, mint hogy "Nem tetszik ne nézd.". Sajnos az ilyen, és ehhez hasonló színvonalú műsorok elég keményen rányomják a bélyegüket a mai társadalmunkra. Iszonyatos proli tömegek ízlését, értékrendjét, és az élethez való hozzáállását teszi tönkre visszafordíthatatlanul. A kultúrára való, már amúgy is minimális igényt, gyakorlatilag a nullára redukálja. Nem szórakoztat, nem tanít semmire, csak rombol és rombol, napról napra.


Akárhogy is nem nézem, sajnos olyan emberek közt vagyok kénytelen élni, akik ezen szocializálódtak, és nap mint nap látom ennek az eredményét.


De miért is magyaráznám tovább ezt neked, nem véletlenül nézed, és vagy büszke arra, hogy ennek a mocsoknak a rajongójának tarthatod magad.

2014. szept. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Gyűlölöm ezt az agysejtpusztító baromságot. Hidd el, kedves kérdező, neked is jobb lenne, ha nem néznéd! Vegyél a kezedbe egy értelmes könyvet, és művelődjél!
2014. szept. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

"A válaszíró 29%-ban hasznos válaszokat ad."

Aha, jól van.

2014. szept. 17. 14:56
 7/15 anonim ***** válasza:

Az, hogy valaki trollkodásra használ egy oldalt, nem jelenti azt, hogy nem lehet igaza.


Amúgy miért a %-ára figyelsz, miért nem arra, amit mond?

2014. szept. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Majd elkezdem a ti kedvenc sorozataitokat is agysejtpusztító baromságnak hívni. Örülnétek neki? Nem hiszem el, hogy ilyen gyerekesek vagytok, hogy ami nem tetszik nektek, ahelyett, hogy elengednétek a fületek mellett, inkább jól szétfikázzátok. Kíváncsi vagyok, hogy élőben is így viselkedtek-e.

Ráadásul a kérdésem nem az volt, hogy "Miért tartjátok az Édes Életet rossz sorozatnak?", szóval egyikőtök válasza sem volt hasznos.

2014. szept. 17. 20:58
 9/15 anonim ***** válasza:
43%

Szóval nem tudsz semmiféle ellenérvet felhozni, csak hisztizel. Nem vagyok meglepve.


Alapvetően azért írtam néhány sort, hogy hátha elgondolkozol rajta, hogy talán nem annyira jó dolog ilyesféle civilizáció romboló szemetet nézni, de már látom, hogy semmi értelme. Sajnos az a probléma, hogy pont az az elég széles réteg nézi ezeket a műsorokat, akiknek soha nem fogja tudni senki elmagyarázni, hogy miért eszméletlenül káros ez.


Mindenesetre jó szórakozást a holnapi epizódhoz!

2014. szept. 17. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Szóval neked ez a kedvenc sorozatot... Hova süllyedhetünk még?:(
2014. szept. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!