Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Marvel vagy Dc?

Marvel vagy Dc?

Figyelt kérdés

Szerintetek melyik a jobb és miért? (Minden téren, vagy csak, egy-egy téren: Filmek, sorozatok képregények, játékok)


Előre is köszi!



2014. szept. 19. 00:11
 1/10 anonim ***** válasza:
35%
MARVEL imádom a filmjeit!! Nagyon jók, DC-t még nem láttam és nem is tervezem megnézni
2014. szept. 19. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem láttad a Batman Dark Knight trilogy-t?! Azt mindenképpen nézzed meg... IMDb-n benne van a világ top 5 filmje között.
2014. szept. 19. 08:00
 3/10 anonim ***** válasza:

Gondolkodtam rajta, hogy megnézem, mert ha mindenképpen kéne választani kedvenc szereplőt a DC-ből az batman lenne:) majd lehet hogy megnézem!

#1 voltam

2014. szept. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
72%
Marvel. Jobban szeretem a karaktereit, ott van a 3 kedvenc képregény karakterem: Wolverine, Deadpool és a Punisher. A DC-t vhogy nem tudom hova tenni, nem szimpatikus.
2014. szept. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ugye azzal tisztában vagy, hogy attól, hogy egy Batman filmet a tizenévesek beszavaznak a top5-be, attól még közel se lesz a filmtörténet egyik legjobb filmje.


Hogy a kérdésre is válaszoljak: Nem rajongok egyikért se, bugyutának tartom őket, de ha választanom kell, akkor a DC-t választanám, mivel tudomásom szerint ők adták ki a Watchmen-t.

2014. szept. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Igen Ők adták ki a Watchment. Nekem is az az egyik kedvenc képregényem... Én igazából mindkettőt szeretem, de inkább DC párti vagyok, mert szerintem valamivel komolyabb (már amennyire komoly lehet, azért mégis csak a gyerekek a célközönség), komorabb és tetszik, hogy olyan sötét a világa. Valamint szerintem a karaktereik is jobban ki lettek találva (kivéve Superman, de hát Ő az első, szal na!), főleg a gonoszok, de ez már szubjektív. Azt nem értem, amit a kedves utolsó írt, hisz ha a tizenévesek "megszavazzák" a legjobb filmnek akkor az biz. az is lesz... Miért ne számítana az Ő véleményük? És komoly kritikai oldalak szerint is nagyon jó a The Dark Knight Trilogy, főleg a 2. film! Ahhoz elég kicsit is érteni a színészethez, filmekhez, stb. hogy ezt valaki lássa. Heath Ledger a valaha volt egyik legjobbat alakította abban a filmben! Valamint nekem az operatőri munka is tetszett, hogy a rendezésről már ne is beszéljünk. Persze ezeket a filmeket nem Kubrick filmekhez kell hasonlítani, de Marvel által készített Blockbuster-el sem sorolhatóak egy kategóriába. Szóval nekem nagyon tetszettek, pedig nem vagyok tizenéves.


Valamint szerintem a DC-s videojátékok (Pl. Injustice, Arkham Asylum, city, DC Universe Online, stb.) sokkal jobbak, mint a Marvelesek (Pl. Deadpool?!).

köszönöm az eddigi válaszokat, még jöhetnek :)

2014. szept. 19. 18:28
 7/10 anonim ***** válasza:
Játékok egyértelmű DC filmek hát mind2nek vannak jó filmjei. Képregényekben is mind2nek megvannak a legjobbjai. A DC inkább sötétebb komorabb realisztikusabb (jó persze vannak kivételek lásd Zöld lámpás Alakulat), a Marvel mondhatni vidámabb. Nekem inkább a Dc jön be a komolyabb hangvétele miatt, a Marvelbe nem nagyon bírom ezt a minden második ember szuperhős vagy szupergonosz és mindenkinek van szuperereje, ellenben a Dcvel ahol a legtöbb fő karakter csak egy ember.
2014. szept. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Marvel. De nem sokkal. A DC-t is szeretem, főleg pl Flash, Zöld Lámpás, Zöld Íjász, és a komolyabb hangvételű dolgok miatt. De az X-men, az Avengers és a Fantastic 4 nálam mindent visz, jobban szeretem a képregényeit és a filmjeit is a Marvelnek.

Játékok terén viszont inkább DC.


Ha a képregényes látványról van szó akkor viszont Image. :P

2014. szept. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Egyértelmű... Green Arrrow!!!!!

24/Nő

2014. szept. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
DC!Joker a favorit:D
2016. máj. 11. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!