Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hogyan tudnám túltenni magamat...

Hogyan tudnám túltenni magamat egy-egy filmen?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy iszonyatosan hülyén hangzik és most mindenki, aki ezt olvassa egy megszállott idiótának fog hinni, de nem baj. Szóval. Ha én megnézek egy filmet és az a film romantikus, vagy nem is tudom, inkább elgondolkodtató, akkor nagyon sokáig rágódom rajta, és nem tudom kiverni a fejemből. Legutóbb A felhők fölött 3 méterrel-t néztem, és azóta csak kattogok. Pl.: miért nem jöttek össze?, miért szakítottak?, miért van egy másik, ha szeretik egymást?, stb. Igazából ezt nem nagyon tudom megfogalmazni, de valami ilyesmi. Olyan, mintha egy kicsit kötődnék a filmhez, vagy hasonló. Ilyenkor nem sikerül kiverni a fejemből, és belegondolok, hogy én mit változtatnék egy-egy jeleneten. Ahogyan már írtam a legutolsó film amit néztem, az A felhők fölött 3 méterrel volt, és nekem nagyon nagyon befejezetlen az egész, és kicsit szomorú vagyok, hogy nem jönnek össze a 2. részben, illetve azért is, hogy nem lesz 3. része.

Szóval, mint ahogyan a kérdésem is hangzik, "Hogyan tudnám túltenni magamat egy-egy filmen?" Lehetséges, hogy ez csak azért van, mert mélyen érintett a film?



2014. okt. 17. 13:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Nézd meg az Ebola tünetek c. alkotást, rögtön elfelejted az összes többit.
2014. okt. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ez teljesen rendben van, ha a film hagy maga után vmit benned..lehet pont ezért fogod újra elővenni. és a film készítői is ezt próbálják elérni, hogy valami maradjon a nézőben.

viszont ha sokáig benned marad az más.. te ilyen vagy, jobban hat a pszichédre. fontos, hogy jól válogasd meg a filmeket amit megnézel (tipp)

2014. okt. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a jó tanácsot! :)
2014. okt. 17. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!