Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért mondják sokan? (American...

Miért mondják sokan? (American Horror Story)

Figyelt kérdés

Egy rakat embertől hallom, hogy a harmadik évad volt eddig a legjobb és a legütősebb, holott nekem az annyira nem tetszett és akkora csalódás volt, hogy azóta is csak felejteni akarom..

Velem van a baj és valamit nem vettem észre amitől olyan csodás, vagy szimplán ízlések és pofonok?:D



2014. okt. 24. 21:04
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
*csak
2014. nov. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
63%
2. ÉVAD AZ ÖRÖK KEDVENC!!! Egyszerűen lenyűgözött, a 3. évadot még én sem láttam de én is azt hallottam hogy az gagyi lett :D
2014. nov. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Igaza van az egyik embernek,az elsőt nem lehet überelni.A második annyira nem tetszett nekem az ufok miatt :D szerintem nagyon gáz volt..de nagyon nyomasztó volt :DD és ez tetszett.A harmadik egy ideig tetszett,de a vége...elmondták a világnak hogy boszorkányok?Wut?:c

A negyedik tetszik :D

Ha pontoznám kéne:


Murder house:15/10

Asylum:7,5/10

Coven: 5,5/10

Freakshow:8-9/10

2015. jan. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
*ha pontozni kéne xd
2015. jan. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Engem egészen a legutóbbi részig nem fogott meg a negyedik évad, de ez most nagyon szíven talált Pepper miatt:(

A "Horror" szót viszont lassan kivehetnék a címből, mert a második évad óta nem nagyon volt semmi horrornak címkézhető a sorozatban.

2015. jan. 3. 20:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!