Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Amerikai horror story, nem értem?

Amerikai horror story, nem értem?

Figyelt kérdés

1. évad 5. részét kezdem épp most de alig értem ezt a filmet.... tiszta kusza az egész, most akkor mindenki szellemeket lát? Valaki világosítson fel kérem, nem baj ha spoilerezik...

A vörös hajú cseléd nőt csak Vivien látja öregnek meg a lánya?

Esetleg a végére kiderül minden?

Tatet is már szellemnek gondolom mert olyan furi.



2014. okt. 26. 22:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a szobalányt csak a nők látják öregnek, a férfiak fiatalnak. De ennek megvan az oka, majd később kiderül.

És igen, kb. mindenki kísértet. De mindenre fény fog derülni.

És igen, Tate is kísértet. És azt hiszem, már Violet is, csak még nem tudja. (Ha már túl van a kádas jeleneten, mert ott meghalt.)

2014. okt. 27. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi:D, már lassan rá jövögetek, megnéztem még tegnap este 2 részt és kiderült Tate titka. Uhh, azt nem tudtam, hogy Violet is meghalt, de az biztos, hogy egyre jobban tetszik ez a sorozat. Köszi a választ!!:D
2014. okt. 27. 08:34
 3/4 anonim válasza:
Én is így voltam az első évaddal, de végére nagyjából meg fogsz érteni mindent, ha mégsem, nézd meg 2-szer az első évadot, akkor tuti megérted.Moira cselédnőt csak a férfiak látják fiatalnak, mert nem látják tisztán a dolgokat, de valahol a vége fele már Ben, Vivien férje is öregnek fogja látni, ekkor Moira-nak lesz egy érdekes kijelentése. Tate szellem, mert mikor kiderült, hogy lelőtt néhány sulis diákot, elmennek hozzá a rendőrök, ő próbálja lelőni őket, de a rendőrök megölik, mindez a "Gyilkos ház"-ban történik, ezért ott ragad a lelke.Lehet hogy túl sokat mondtam el, ne haragudj.
2016. jan. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szia már az 5. évadnál járok szóval nem gond, mivel ezt a kérdést 1 éve tettem fel:) de már azóta vagy 3x újra néztem mert imádom!
2016. jan. 8. 00:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!