Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Figyu! írni szeretnék egy...

Csalah Kata kérdése:

Figyu! írni szeretnék egy Dramionét de nem tudom hogy kezdjek neki? (Többi lent hogy mért nem tudom)

Figyelt kérdés

azaz: mert utálom a bevezetőket írni. én szerintem azt az olvasók is unják majd (Ez egy blog lesz.) mert nem arra kíváncsiak hogy hogy hermione ébreszgeti a bartait meg elmennek a kvidics kupára. De attól tartok hogyha nem írok bevezetést azt fogják gondolni hogy nem jó.

Segítsetek!



2014. okt. 28. 12:54
 1/1 anonim ***** válasza:
Határozottan előnyös valami rövidke bevezető, nem jó, hogyha azzal kezdődik, hogy Draco és Hermione máris az ágyban vannak... stb. A bevezető az, ami alapot ad az egész történetnek. Olyan mintha egy házat erős talapzatra építenénk, míg ha nincs, akkor az épület leomlik... stb. Én nagy dramione fan vagyok, és nem, nem unom a bevezetőket.
2014. okt. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!