Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit gondoltok a star wars 7....

Mit gondoltok a star wars 7. részéről?

Figyelt kérdés
Szeretek véleményeket olvasni szóval sokan írjatok:D

2014. dec. 3. 15:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Mit gondolnek,ha semmit se tudunk rola kb.? Szep lesz a latvanyvilag.
2014. dec. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A trailernek vannak tetszetős és kevésbé tetszetős részei. A rohamosztagosokról lehetett tudni, hogy emberek, de nekem jók voltak arctalan szereplőknek. Szóval az ő életük és lelkiviláguk nemigazán érdekel. :)

A sugárpallos esetében én azoknak a táborát gazdagítom, akiknek bejött a dolog. Kb. ennyi a véleményem a jelenlegi információk tükrében. Biztos meg fogom nézni, és várom nagyon.

2014. dec. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azt hogy a világon messze a legtöbb rajongója a Star Wars franchisnak van. Ezt a címet mindenki ismeri így mindenkinek lesz véleménye róla, ha megtudunk majd valami konkrétat. De az biztos hogy első adáson ott leszek akármennyit is kelljen várni.
2014. dec. 4. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Az új rész új stílust is teremt a star wars világában.

Kiváncsian várom, szerintem jó lessz.

2014. dec. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Pendulum92 válasza:

Nekem nem tetszett az, hogy a fénykardnak van ilyen "keresztvasa", szerintem maradniuk kellett volna az eredeti ötletnél.


Az 1,5 perces trailerből pedig még annyit tudtam meg, hogy szép lesz a látvány.

2014. dec. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!