Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Van még olyan ember Magyarorsz...

Van még olyan ember Magyarországon, aki megnézi a Reszkessetek betörők 4 999 643 889 534 567. ismétlését?

Figyelt kérdés
Most komolyan? Oké, egyszer meg lehetett nézni, kiskölyök koromban nem volt az olyan rossz, de azért jó se, már elsőre sem! De hogy 6 csatornán karácsonykor + csatornákra szétosztva évente 10-15-ször leadjanak egy brutálisan elavult, erőltetett gyerekmesét... Szóval emelje fel a kezét, aki szívesen nézi, és jöjjön ki a táblához felelni!
2014. dec. 12. 20:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Itt vagyok.
2014. dec. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Biztosan van, hisz micsoda hisztit levágtak akkor is, amikor az RTL nem adta le. Ez már csak ilyen tradíció, szinte mindenkinek van valami filmje, ami a karácsony kihagyhatatlan része. Úgy adódott, hogy ebben az országban sokaknak pont ez a film az.
2014. dec. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom, én nem találkoztam azzal a "nagy hisztivel", megaztán tudhatjuk, hogy az rtl pont magasról tesz rá, ki mit akar nézni.
2014. dec. 12. 21:27
 4/9 anonim válasza:
Én minden évben megnézem, a családommal együtt. Ez a mese szerintem nagyon össze tudja hozni a családot, és minden évben van egy biztos közös program. *felemeltem a kezem, ahogy jó pár ember fel is fogja..*
2014. dec. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is! :)
2014. dec. 18. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Oké, szóval valóban léteztek néhányan. De hogy hogy jön le az a csodás karácsonyi hangulat abból, hogy egy felelőtlen család folyton elhagyja a 20-ból az egyik borzasztó neveletlen és szemtelen gyerekét, aki az aktuális "otthonát" nem kímélve 8 napon túl gyógyuló sérüléseket okoz 2, egyértelműen beszámíthatatlan embernek... Nade nem muszáj nézni, hál'isten!
2014. dec. 18. 19:11
 7/9 anonim ***** válasza:
83%
Mi nem bízunk semmit a véletlenre a tesómmal, eredetiben nézzük DVD-ről. De nálunk hagyománya van a nyálas karácsonyi filmeknek, imádjuk őket.
2014. dec. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kérdező te idióta vagy... :D Te minden filmet így kielemezgetsz? Ennyire unalmas életed van?
2015. dec. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, szerinted ha valami gagyi/unalmas/béna, az hol kielemezgetés? "Kielemezgetés" az lenne, ha az operatőr kamerakezelését, a színészek játékát, az utómunkálatokat érintené a kérdés, de itt erről egyetlen darab szó sem esett. Egyszerűen kiverte a biztosítékot tavaly a tévénézők (ezek szerinti) szórakozásról alkotott fogalma, és értelmi/érzelmi színvolnala, nameg hogy a technika terén sem képzettek eléggé ahhoz, hogy az interneten, vagy számos szolgáltató által kínált videotárban nem képesek e kimondhatatlanul csodálatos filmremeket megtalálni, és ott megtekinteni, kizárólag a csatornák esti főműsoridejében hajlandóak megtekinteni, ami így szerencsétlen többiek arcába van nyomva. Node sebaj, ez is bizonyítja, hogy a könyvek nem fognak "kihalni", a televízió egyszerűen nem alternatíva még egy könnyű esti szórakozásra sem.
2016. jan. 1. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!