Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ciki ha meghatott az Interstel...

Ciki ha meghatott az Interstellar?

Figyelt kérdés
Volt benne több jelenet is, amit nagyon meghatónak találtam.

2014. dec. 14. 05:15
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Miért lenne ciki?
2014. dec. 14. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%

Igen. Mostantól ne menj utcára, mert mutogatni fognak rád.


Komolyan megkérdezted? Miért lenne ciki?

2014. dec. 14. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

#3 Akarsz róla beszélni, hogy miért értékeled le magad ennyire?


Kérdező: Néhány film megható. Mások félnek kimutatni érzelmeiket, mert attól gyengébbnek látszanak. Ez amolyan ösztönös dolog. De egy intelligens környezetben elfogadott tény, hogy akinek "van szíve", vagy érzelmileg is intelligens, az meg tud hatódni.

2014. dec. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
49%
Valóban nem tartom magam elég nagyra. Beszélhetünk róla, ha gondolod. Esetleg beszélhetünk rólad és az általam felvetett problémáról, mert ha hiszed, ha nem, ez is érdekes.
2014. dec. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Amikor visszajönnek a vizes bolygóról és eltelik 20 év és felnőnek a gyerekei azon a részen én is könnyeztem.

Az éhezők viadala első részénél is amikor a kicsi fekete csaj meghal É a főhőscsaj visszanéz a kamerába felteszi a kezét és erre az összes néző is felteszi, azon is sírtam. Nem vagyok egy meghatódó típus, ez a 2 jelenet amikor könnyeztem. 21/f

2015. jan. 4. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!