Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hogy tetszett, mi a véleményet...

Hogy tetszett, mi a véleményetek a Hobbit trilógiáról és melyik Tolkien regényt néznétek még meg filmként legszívesebben?

Figyelt kérdés
Én amikor először meghallott hogy új középfölde filmek készülnek nagyon megörültem de csak pletykaként kezeltem amíg nem láttam az előzetesét a váratlan utazásnak. Leesett az állam az előzetestől, napi 4-szer megnéztem a film megjelenéséig. Aztán nagyot csalódtam, majd ugyan ez a kettővel a háromtól meg már nem is vártam semmit. De most hogy mind megjelent egy hétvégét rászántam és végig néztem az egész trilógiát újra az 1-2-őt bővített kiadással. A váratlan utazást először olyan 7/10 re értékeltem volna de így újra olyan 9/10 messze a legjobb hobbit film, szememben a gyűrű szövetségével is felér. A Smaug pusztasága elősször olyan 6/10 de most 8/10 a bővített kiadás sokat javított rajta mert az alapban nagyon idegesített a sok átírás hogy szinte semmi köze nem volt a könyvhöz. Az öt sereg csatája 5/10 most újra már megadom neki is a 8/10-et. szerintem a legrosszabb és legunalmasabb hobbit, a végén a csata Bolg-al és Azog-gal nagyon unalmas a sorozat legrosszabbja a szememben. Így összességében másodjára egész jó kis trilógia olyan 8,5 pontot adnék rá. Én nagyon szívesen megnéznék egy Húrin gyermekei filmet. Sőt szerintem egy trilógia is kihozható belőle. A hobbit 3 után csak a második fejezetből egy egész rész lehetne. De sajnos erre kevés az esély.

2015. jan. 2. 20:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Bár nem olvastam a Hobbit könyvet és viszonylag hozzá nemértően ültem be a három filmre, nekem pont hogy fordítva jött át, mint neked. :) Az első rész a szememben a film hosszúságához képest túl unalmas volt, a második rész már valamivel izgalmasabb volt, a harmadikban pedig nagyon élveztem amikor összecsaptak a seregek.
2015. jan. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
45%
a Hobbit szerintem unalmas volt, alig bírtam végignézni, úgy el van húzva (mondjuk ez a Gyűrűk Urára is igaz)
2015. jan. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
Nemtudom hogy van e hasonló sárkányos film de >>Smaug<< os részek miatt nekem 1000 (ezer) a 10 (tíz) böl !
2015. jan. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem a Hobbit messze nem ér fel a Gyűrűk ura filmhez!+ a hobbit könyv is jobb nála. Bár én még nem láttam a 3.részt.

2# ez nem igaz! A Gyűrűk ura NAGYON jóó! (Tudom hogy ez csak a te véleményed, ne vedd komolyan)

2015. jan. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!