Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » American horror story?

American horror story?

Figyelt kérdés
van itt valaki, aki imadja es szinte mindent tud errol (a gyilkos haz tortenetetol kezdve a mostani evadig)?

2015. jan. 26. 20:41
 1/9 anonim válasza:
én tegnap kezdtem el nézni és az első évad 6 részéig jutottam és nagyon tetszik :D jó sorozat ha véletlenül elakarod kezdeni és szereted a horror sztorikat akkor szerintem minden képen kezd el mert eléggé jó a története :)
2015. jan. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
elkezdtem, kabe az elso evad negyedik reszenel hagytam abba, de sajnos nincs idom, amikor meg lenne, akkor hullafaradt vagyok:/
2015. jan. 26. 20:46
 3/9 anonim ***** válasza:
Jelen. :)
2015. jan. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

És konkrétan kérdésed is van, vagy csak népszámlálást tartasz? :D

Nem rég néztem újra az egész sorozatot, de az barokkos túlzás, hogy mindent tudok róla.

2015. jan. 27. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
nekem konkrét faggatási terveim vannak:DD nagyon érdekel, de ha odáig eljutok, hogy időm lenne sorozatozni, akkor mindig közbejön valami:s:D
2015. jan. 27. 19:08
 6/9 anonim ***** válasza:
Az összes részt láttam már nem is egyszer :)
2015. jan. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
13 részes az összes évad, kivéve az elsőt, az csak 12 részes :)
2015. febr. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az összes évadot láttam már, az elsőt kétszer is, és imáádom a sorozatot. :DD
2015. febr. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
4 évadból áll. Minden évad más történetet mesél el. Az 1. évad a Gyilkos ház. A 2. elmegyógyintézetben történnek az események a 3. évad(személyes kedvencem) pedig boszorkányokról szól. A 4 évad pedig a Horror cirkusz szerepét tölti be ahol torzszülöttek vannak előnyben. Érdemes bele nézni .Én nagy rajongója vagyok a sorozatnak és a színészeknek is.
2015. febr. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!