Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Breaking Bad vagy Sopranos?

Breaking Bad vagy Sopranos?

Figyelt kérdés

Szerintetek miért nyerne az egyik és miért a másik?

Én a Breaking Badből csak a 6. részig jutottam a Sopranost már nem emlékszem, de azt is kb. annyi részig azt régebben néztem és most szívesen folytatnám ismét :)



Nekem a Sopranos azért hátrányos egy picit, mert túlsok benne a gyilkosság a Breaking Badben meg oké, hogy tanulhatok egy picit speedet főzni, de eddig máshogyan nem szereztek "trükkösen" pénzt :)



2015. febr. 18. 19:27
 1/7 anonim ***** válasza:
56%
Ahogy haladsz esetlegesen a Breaking Bad-el, ott is exponenciálisan növekszik a gyilkosságok száma.:D
2015. febr. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
azt tudom, de akkor is a Sopranos teli van gyilkosságokkal ami miatt már nem tudnám beleképzelni magam a főszereplő helyébe pedig én is eléggé tele vagyok ilyen hajlamokkal, hogyha valaki keresztbetesz nekem :)
2015. febr. 18. 19:47
 3/7 anonim ***** válasza:
64%
Breaking Bad > bármi
2015. márc. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 davii válasza:
38%
Ha megakarsz tanulni bűnözni akkor ne filmekből.
2015. márc. 31. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát nem akarok megtanulni :)
2015. márc. 31. 15:57
 6/7 anonim ***** válasza:
71%
Zseniális sorozat mindkettő, de a The Sopranos jóval összetettebb. Most nézem negyedszerre, nekem megunhatatlan :D
2015. máj. 25. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én pár hónapja befejeztem a Breaking Bad-et... A Gomorra-La serie is jó azoknak akik szeretik az ilyet, de Olaszországban játszódik és egy picit durva
2015. jún. 14. 08:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!