Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek mi a valós oka...

Szerintetek mi a valós oka annak hogy olyan karakterek maradnak ki a Trónok harca-ból, mint Jon Connington és Ifjú Griff (én nem nevezem Aegon-nak), Greyjoy-ok, Lady Stoneheart, Arianne és Quentyn Martell?

Figyelt kérdés
Ilyen válaszoktól, hogy hülyék a rendezők meg stb. kíméljetek legyetek kedvesek.

2015. márc. 5. 18:54
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

20. Nézd meg az új előzetest. Sansa Winterfell kriptájában sétál.


Amúgy szerintem Lady Dustin és Wyman Manderly szerepét fogja helyettesíteni. :) Meglátjuk majd mi lesz Deres sorsa. De nagyon érdekel, hogy talál-e valamit a kriptában.

Ha tényleg van ott egy (jég)sárkány, akkor nagyon érdekes sztorija lesz.

2015. márc. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:

https://www.youtube.com/watch?v=4VQ6vyQuX7c


Sansa a kriptáknál. És az Arryn lovasok, élükön Baelish-el és Sansa-val belovagolnak Deres-be.

2015. márc. 10. 12:21
 23/23 anonim ***** válasza:

Azt kétlem,h ott jégsárkány lenne. Egyrészt nem tudna kijönni, hacsak nem zúzva össze az egész épületet, másrészt meg Winterfell alatt egy melegvízű forrás van és nem hiszem,h ennek örülne egy jégsárkány.

Ha lesz benne,akk sztem Bloodraven és Bran részéről várható.

2015. márc. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!