Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Gravity Falls! Aki látta a...

Gravity Falls! Aki látta a legújabb részt, mit gondoltok a teóriámról, elképzelhető, és szerintetek mi történt?

Figyelt kérdés

AKIK NEM LÁTTÁK,AZOKNAK SPOILER!!


Szóval most előjött Stanley,és beigazolódott a teória,hogy Stanfordnak van egy tesója.

Volt pár kód,amit megfejtettek,lefordítva ez jött ki:"Harminc év után visszatért"


Saját Teóriám:

Stanley a Mystery Shackben lakott,Stanford pedig máshol,de régebben együtt vadászták a város furcsaságit.Onnan gondolom hogy Stanley egyedül lakott,mert ugyebár az övé volt a Mystery Shack,és még a szobája is ott volt.

Szóval Stanley a városban volt,megírta a három könyvet,elkezdte megépíteni a portált,hogy eljuthasson egy valahova,ebből adódóan túl kíváncsi alkat lehetett.

Stanford mindvégig követte őt,merthát a testvére volt.Valami rosszul sült el egyszer a portállal,és Stanley 30 évig ott maradt a portálba.

Mivel Stanford nem akarta felfedni a város lakók előtt az igazságot,ezért az híresztelte el,hogy Stanleynek autóbalesete volt,-a testét pedig nem találták meg- Ugyebár az egyik könyv végig Stanfordnál volt,de a másik kettőt a bátya elrejtette,és így nem tudta helyrehozni a portált.

És Stanford elvette a bátya kocsiját,megalkotta a Mystery Shacket.

Szerintem azért is,hogy a város lakói ne jöjjenek rá hogy ott milyen szörnyűségek vannak,ezért hamis dolgokat mutat be nekik.


Szerintetek ez mennyire lehet igaz? Szerintetek mi történhetett?



2015. ápr. 3. 12:02
 1/2 anonim válasza:

Nekem is van ,egy teóriám ,ami nem tudom ,hogy annyira helyt álló:


Most ugye beigazolódott ,hogy Stan-nek van egy ikertestvére ,a könyvek írója. Szerintem Ő vagy az ikrek apjuk ,vaagy nagyapjuk (ez szerintem már biztos). Láttam egy videót a Youtube-on ,a 2. évad képeiről ,olyan részekből ,amit még nem adtak le.Állítólag Dipper megfog (ebben nem vagyok nagyon biztos) halni. De van valami gépük amivel vissza tudnak (tudtak ,tudni fognak ,nem tudom) menni az időben ,és (úgy tudom) ,hogy Stanék is visszamennek. Ez nem olyan időgép ,hogy az időben ,hanem az életükben. Szóval nem tudnk évekkel visszamenni ,csak a gyerekkorukba. Szerintem megoldják majd az apokalipszis problémát ,és Dipper meghal ,de Mabel vissza megy Dipperrel időben ,és fiatalabbak lesznek. Utána vissza mennek az apokalipszis előtti Gravity Fallsba ,és azzal fejeződik be a sorozat ,hogy boldogan élnek ,az apjukkal/nagyapjukkal.


Tudom ,hogy nem annyira érthető ,és már az (én véleményem szerinti) sorozat végéről beszélek ,de szerintem ez lesz. Hallottam már mindenféle teóriát (Mabel ikertestvére ,Bill testvére...) ,de ilyet még nem. Hogyha érdekel az a videó ,a 2. évad képeiről ,akkor írj a kérdés alá ,és elküldöm a linket ,talán neked is lesz egy más teóriád.

2015. ápr. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Engem érdekelne a link
2015. jún. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!