Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek elképzelhető,...

Szerintetek elképzelhető, hogy a Doctor és Clara között lesz valami?

Figyelt kérdés

2014. okt. 17. 00:37
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
Nem igazán. Tizenegyesbe ugyan bele volt zúgva, de a regenerációja után rájött, hogy a Doktor személyiségének csak egy egészen kis részét ismerte addig. Tizenkettestől, mint személytől láthatóan elhidegült már és inkább csak maga a tevékenység (utazás, világmegmentés, stb.) miatt van mellette, mint a személye miatt. Amúgy is elég gáz lenne már megint ezt a Doktor+Companion szerelmi szálat erőltetni, megvan, hogy az újraindítás óta eltelt kilenc évben Donna volt az egyetlen útitárs, akinél ez nem merült fel? Fölösleges időhúzás az ilyen, hisz tudjuk, hogy úgysem lesz belőle semmi. Ja, és most csak Clara oldaláról elemeztem ki a dolgot, miközben az új Doktortól még az előzőnél is távolabb áll, hogy "úgy" tekintsen az útitársaira.
2014. okt. 17. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
Clara barátja is elvileg companion lesz, szóval elég groteszk lenne, ha közben a Doktor felé is mélyebb érzelmeket táplálna.
2014. okt. 17. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:

Hát ez jó kérdés. Ha abból indulunk ki, amit Moffat nyilatkozott, hogy nem lesz flört, akkor nem lesz köztük semmi. Viszont attól még hogy nem flörtölnek egymással kialakulhat valamiféle vonzalom. Másrészt, én még azt sem tartom elképzelhetetlennek, hogy Danny nem is lesz utitárs, ez amolyan Moffat féle elterelés volt. Persze nem biztos hogy így van.

Másrészt, hát, ahogy elnézem a Dokit és Clarat, annyira erős a kémia köztük, és annyi kimondatlan dolog van még közöttük, hogy hát azt mondom nincs kizárva. Nah meg az utolsó részben, amikor Clara Danny-vel telefonált és azt mondta neki szeretlek, végig a dokira nézett.. szóval, végülis. Meg egy csomó utalás volt, ugye a csajszi az orient expresszről mikor beszélgetett Clarával, valami olyasmit mondott neki, hogy a valóságban sosem a megfelelő emberbe szeretünk bele, és ezért van szükség a mesékre. Meg nagyon sok ilyen kétértelmű dolog volt az eddigi epizódokban. Meg az is érdekes, hogy Orson Pink kinek a rokona. Mert ha tegyük fel, tényleg összejön Clara a dokival, akkor az is elképzelhető, bár ezt nem én gondolom, hanem a tesóm hogy: Orson azt mondta, hogy az egyik nagyszülője, és a dédszülei időutaztak akkor tesóm szerinti változat: Dédszülők a doctor és clara, Nagyszülők Danny és a clara és a doktor lánya. ... érdekes.. Mindenesetre, szerintem elég különleges kapcsolat van köztük, talán több is mint szerelem.

Capaldi azt nyilatkozta mikor kérdezték hogy milyen kapcsolat lesz a doki és clara közt, hogy a doki gyakorlatilag megőrül Claraért... (asszem a Mirror-ban olvastam) Mindenesetre, akárhogy is lesz, remélem Clara sokáig a dokival marad, és utazgatnak együtt, mert nekem Martha mellett ő az egyik kedvenc utitársam :). És ez a 8.-évad kifejezetten tetszik. Végre komoly, megfelelő mennyiségű poénnal, és a doki karaktere is sokkal összetettebb, valósabb. :)

2014. okt. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
Persze, majd a Doctor, Clara és Mr. Pink édeshármasban nyomják :D
2014. okt. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
4-es válaszoló ne mondj ilyet!!! Mert Moffattból lassan már ezt is kinézem hogy beleírja XD. Annak ellenére hogy a 8-évad nekem nagyon bejön .:)
2014. okt. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:

Ha már Moffat: előbb fog a Doktor csókolózni a Tardissal, mint Claraval.


A nyolcadik évad nem rossz, de igazán elindulhatnának már azon a vonalon, amit korábban beharangoztak. Semmivel sem komorabb a mostani Doktor, az Időlordok meg még említés szintjén sem merültek fel...

2014. okt. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
Egyébk. igen, én is az időlordokat hiányolom, ezért mondom, hogy Moffatt lehet kamuzott.. csak annyi szó bolt róluk, mikor Clara a 4.-részben meglátogatta a Doktort gyermekkorában a Galifrey-n .
2014. okt. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim válasza:
Aranyszabály, hogy a Doktor és az útitársa között NEM jöhet létre semmiféle komoly szerelmi kapcsolat!
2014. okt. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
És akkor Rose smafu? :D
2014. okt. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
9-es válaszoló: Hát ez az, Rose mi volt ha nem a szerelme? Ennyiből Clara meg a lehetetlen lány, aki végigkísérte a doktor egész életét... szóval akár össze is jöhetnek, semmivel nem csökkentene a színvonalból szerintem ez a dolog. Másrészt, 11 es dokit ugyan fiatal színész alakította, de nekem spec minfig egy vénember érzetét keltette, amolyan bohókás nagybácsi feeling volt, de 12-es doki engem pl nem egy öregemberre emlékeztet, hanem egy életerős férfire, aki sokat látott és tapasztalt, és valahogy az eddigi sztoriból sokkal inkább arra következtetnék hogy ö és Clara... Meg hát azért Clara az egyik legfontosabb karakter a Doki életében. Plusz a kérdező fejében akkor nem véletlen fogalmazódott meg a kérdés. Tényleg kérdező, hogy jutott eszedbe ez a kérdés? Mer,szerintem ez már sokakban megfogalmazódott, olvasva a magyar, és külföldi fórumokat, neked hogy jött ez?
2014. okt. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!