Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tyrion tényleg rémes testvér...

Tyrion tényleg rémes testvér és ember? (bővebben lent, értelemszerűen Game of Thrones (TV) spoilerekkel)

Figyelt kérdés

Az előző évadban azt mondta, hogy Joffrey halála nagyobb örömöt okozott neki, mint egy sereg ku*va tudna.


Miféle testvér az, aki örül annak, ha a nővére elveszíti a fiát, még ha az véghez is vitt néhány erkölcsileg kifogásolható cselekedetet?


Egyébként a könyveket nem olvastam, úgyhogy a sorozat által feldolgozatlan cselekményrészletek említését kerüljétek légyszi!


2015. ápr. 7. 19:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a trónok harca világán belül inkább jó ember mint rossz. Joffrey halálának pedig többen örülnek mint ahányan sajnálják ezért szerintem nem lehet rá követ vetni. Sokakat megalázott és kegyetlenül bánt az emberekkel. Nem véletlen hogy Jaime is a pártját fogja a nővérével szemben aki legalább olyan gonosz és számító mint Joffrey.
2015. ápr. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Tyriont már születése óta gyűlölte Cersei. Jaimevel is voltak gondjai és nem lehet azt mondani,h őt mennyire szerette. Joff pedig egy kis takony volt, akit saját magán kívül nem érdekelt semmi.

Én nem mondanám azt,h Tyrion rossz ember, de jó se. Vannak akiket kedvel és kedves velük, vannak akiken hasznot remél, és vannak akiket gyűlöl.

2015. ápr. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

NÉHÁNY???? Az a kis k.csög egy szadista állat!!!

Ott kezdve, hogy kinyíratta a henteslegényt, az utolsó pillanatig, amíg Tyrionra mutat a halála előtt.

Még Cersei is megjegyzi az egyik részben, hogy a fia egy szörnyeteg, de szereti, mert a fia.

2015. ápr. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Azért Tyriont se kell félteni. Pl. volt egy énekes, aki azt mondta Tyrionnak,hha nem rendezi el,h részt vehessen Joff esküvőjén az énekesek/bárdok versenyén, akk elmondja Tywinnak,h Tyrion egy szajhát (Shae) rejteget előle. És Tyrion válasza erre az volt,h Bronnal titokban megölette az énekest, majd levitték Bolhavégre, ahol ragut főztek belőle, amit a szegények ettek meg, h eltüntessék a testét...

És lehetne még sorolni.

2015. ápr. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"Egyébként a könyveket nem olvastam, úgyhogy a sorozat által feldolgozatlan cselekményrészletek említését kerüljétek légyszi!"


Kedves utolsó!

Olvasni tudsz?

2015. ápr. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen. De mivel a sorozat a teljes történet egy töredékét mutatja be, így sok karakter nagyon "el van tájolva". Ez pedig hozzátartott/zik az igazsághoz.
2015. ápr. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Pedig teljesen igaza van Tyrion-nak. Azt a kis hülyegyereket az anyján kívül mindenki rühellte. Amúgy a nővére mindig is ritka bunkó volt vele.
2015. júl. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem egyáltalán nem csak mindenkinek van egy alaptalan oka utálni őt:

Tywin: "Megölte" az egyetlen boldogságát a feleségét a születésével

Cersei: Erre nem jöttem rá

A nép: Mielőtt segítő lett minden rendben volt a birodalomban aztán kinevezték segítőnek és kitört az éhség aztán pedig felégette a kikötőt és rengeteg embert otthontalanná tett. egyébként ahoz hogy mindenki utálja az is hozzá járul hogy bűn ronda . Ez a sorozatban nem tudták jól átadni mert Peter bár fantasztikus színész túl emberi. Tyrion kinézete a könyvben : A targeryenekre jellemző haj , Fekete és zöld szem, durva gericferdülés, eldeformálódott lábak levágott orr.

2015. aug. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!