Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ti szeretitek a Violettát? Én...

Ti szeretitek a Violettát? Én 12 vagyok és lány az osztályom előtt cikinek érzem elmondani.

Figyelt kérdés

2015. máj. 2. 12:01
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Koszi mindenkinek

Ha legkozelebb szoba kerul,akkor elmondom hogy dn szeretem...

Majd irok hogy mit szoltak...

2015. máj. 5. 07:46
 12/16 anonim válasza:
Én 15 vagyok és imádom. Páran vagyunk, akik vagy 2 szót beszélünk róla, de nincs belőle semmi...Annyi, hogy rávágják, hogy "atyaég, hogy lehet azt a szart nézni.." de ezt idővel úgyis megszokod, mert ez hétköznapi lesz, hogy így beszólogattok egymásnak, de attól még szeretitek egymást.:D
2015. máj. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Én kb ugyanígy vagyok vele.Csak nekem úgy volt hogy év elején néhány részletet láttam és szarnak gondoltam,aztán csak úgy kiváncsiságból megnéztem egy egész részt és rohadtul tetszett,de mivel az elején még azt hangoztattam hogy ez milyen szar,nem fogom elmondani nekik.Még a szüleim se tudják.nem fogom azt mondani mint a többiek,ha gáznak érzed bevallani hogy szereted akkor ne mond meg.de ha még nem mondtál SOHA véleményt róla és esetleg van olyan az osztályba aki még szereti akkor szerintem nyugodtan mondhatod
2015. máj. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Én imádom.Én 11 éves vagyok.A mi osztályunkban nagyon sokan szeretik.Akik nem szeretik azok se izélik le,hogy milyen dedos.
2015. máj. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
83%
Én nem szeretem a Violettát, de a H2O-t, meg a Varázslók a Wawerly helyből-t 16 éves létemre igen. :D
2015. júl. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én 8 vagyok,és én nem érzem cikinek!Ne érezd cikinek!Ne töröfdj mások véleményével!
2015. aug. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!