Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit gondoltok Ciel Phantomhive...

Mit gondoltok Ciel Phantomhiveról? Szerintetek milyen a személyisége?

Figyelt kérdés
Szeretitek/kedvelitek őt? :)
2015. máj. 24. 20:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Én konkrétan utálom őt. Már az első rész után kinyírtam volna szívem szerint. Elmondhatatlanul ellenszenves nekem.
2015. máj. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát nekem nincs vele bajom. Még mindig jobb mint Alois... abban a korban amiben ő élt teljesen elfogadható volt a viselkedése. Szerintem szerethető karakter.. bár csattanókét összejöhettek volna Sebbyvel:_D
2015. máj. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Tényleg jó lett volna ha összejönnek.YAOI *.*

Az ahogy tisztelik és szeretik őt lenyűgöző. A Book of circus-ban hihetetlen volt az apja megjelenés. Én is ilyen hatással szeretnék lenni az emberekre!

2015. máj. 24. 21:09
 4/7 anonim ***** válasza:
hát igazából szerintem ha rossz ember lenne akkor az emberei nem lennének ilyen lojálisak hozzá :-D igen én is értékeltem volna ha átcsap yaoiba. aki engem irritált az Lizzy.. na őt le tudtam volna csapni.
2015. máj. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Lizzyt én sem szerettem. Nem akrtam, hogy Ciel közelében legyen xD
2015. máj. 26. 18:00
 6/7 anonim ***** válasza:
akkor már ketten vagyunk:-D
2015. máj. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én eleinte nem kedveltem de utána nagyon megszerettem... És és most már 3-an vagyunk... Én is megcsaptam volna Lizzy -t XDD Miért pont őt választották Ciel mellé ._.
2015. aug. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!