Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hunger Games fanok! Ti mit...

Hunger Games fanok! Ti mit fogtok kezdeni magatokkal ha vége lesz az az utolsó résznek? Mert én szerintem depressziós leszek :' (

Figyelt kérdés

#Peeta #Gale #Hunger Games #Katniss #mockingjay part 2
2015. jún. 29. 12:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Heló!


Több zernyi film várja, hogy megnézd. Biztos vagyo kbenne, hogy nem egy jobban fog tetszeni, mint a Hugner Games. Semmi okod rá, hogy bármiféle negatív értzést váltson ki belőled, ha befejezik.

Gyanítom, hogy a filmtörténelem legnagyobb klasszikusai közül is több száz várja, hogy felfedezd. Szóval ess csak nekik, és ne ragadj le egy Éhezők viadalánál, ha Alex-el énekelheted a Singin' in hte Rain-t, sakkozhatsz a halállal, vagy életed legfurcsább moteljében szánál meg, Bats-nél.

2015. jún. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én majd felhúzom magam a gerendára hátul a csűrben.


Atyaég... !!!!

2015. jún. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Telesírom a rózsaszín csipkés párnácskámat...


Olvasd el a HG könyveket, aztán a Battle Royal-t, majd ess neki a HG hullámot meglovagló többi kiválasztottas könyvsorozatnak: Az útvesztő sorozat, A beavatott sorozat stb. Van egy tucatnyi belőlük.

2015. jún. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az utolsó résztől nem várok már semmit sem, unalmas a cselekménye;kiszámítható;érdektelen.

Az első két könyv és film volt az igazi. A Kiválasztott könyv sokkal gyengébb lett, filmben pedig a kutyámat nem ültetném le az első részre.(rajongóként mondom ezt!)

2015. jún. 30. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én szomorú leszek, ha véget ér, de tovább várok, mert időközben megszerettem az Útvesztőt és a Beavatottat, meg egy pár másikat, és így könnyebb elviselnem, hogy egy tök jó sztori véget ér. De majd az összes filmet megnézem pluszban sokszor, meg a könyveket is újraolvasom. :)
2015. júl. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én is szomorú leszek de még mindig vissza lehet nézni a filmeket és újra elolvashatom a könyveket!
2015. okt. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!