Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Várjátok a Star Wars 7-et?

Várjátok a Star Wars 7-et?

Figyelt kérdés

Én nagyon várom, amikor nézem a 2. trailert, megborzongok, a zene meg minden.

Nagyon nagy fan vagyok, és nem csak a filmek, hanem az egész több ezer éves star wars birodalom, Darth Bane meg stb.

Szóval értitek, imádom.


Viszont valami nyugtalanít és kiakaszt.

Azt a kék fénykardot, ami a legfontosabb, és leghíresebb kard az egészben, miért Luke-nak tulajdonítják? Luke használta ugyan, de az övé zöld volt.

Az a kard hivatalosan is Anakin Skywalkeré, illene így megemlíteni, és örülnék neki, ha a neve bőven szerepelne a 7. részben.


Ez volt az a kard, amivel legyőzte Dookut, amivel küzdött Obi-Wannal, amit a fia is használt ellene, és ami most az unokájához kerül, ÉS EZ AZ ÖVÉ.

Ez a kard.....


Viszont annak nagyon nagyon örülök, hogy Anakin sisakja benne lesz.


6 részen keresztül boldogította a történetet, gyerekkén, felnőttként, jóként, rosszként, illene azért.......értitek.

A star wars legfőbb karaktere és az is marad.


A kard, az pedig összetéveszthetetlen, gondolom tudjátok:

www.xscapesprops.com/star%20wars%20props/Anakin_lightsaber_ep3lrg.jpg


16/F



2015. júl. 10. 04:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, várom, de most még nem foglalkozom annyira vele. Amúgy sem az a fajta vagyok, aki előre kikutat róla, amit csak lehet.
2015. júl. 10. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Énis nagyon várom már. ^^ És kb az egész családom, szóval együtt fogjuk megnézni majd decemberben. :D

19/L

2015. júl. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
47%

Nem. Már az új trilógiát is nehéz SWnek tekinteni, nemhogy ezt az elkövetkező valamit. Csak még egy réteg bőrt lehúznak már szegény sorozatról.


Én többet keresek egy filmben, mint a látványt, ez pedig csak arra fog hajtani, mert az kell a mai közönségnek.

2015. júl. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
is is bár Harisson Ford fog benne játszani megint de Walt Disney fogja csinálni
2015. júl. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom, én a történet miatt nézek filmet, szinte csakis, és nekem bejött az előzmény, jól meg volt csinálva, kiegészítette szépen az eredeti sztorit, nem tudom miért foglalkoznak az ilyen idegesítő dolgokkal, hogy mondjuk midiklorián.


Hát én amikor néztem az első részt, azt a jelenetet, amikor szó esett róla, gondoltam, hogy oké, legalább adnak rá valami magyarázatot, jött a következő jelenet, el is felejtettem.


Elég szégyen, hogy ezen csámcsog valaki, és emiatt tartják rossznak az előzményt, pedig szerintem nagyon jó volt.

2015. júl. 10. 19:37
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem az előzmény sokkal jobbra sikeredett a régi trilógiánál. Luke nyammogása irritáló volt.



A 7. részre kíváncsi vagyok, de baromira nem tartom nagy filmnek. Az Országúti bosszú sokkal jobb film.

2015. aug. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Még nem tudom, de a trailer jó volt, és a kíváncsiság miatt tartom annak :)


Majd meglátjuk.

2015. aug. 21. 08:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!