Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Walking deadben a zombik...

Walking deadben a zombik hogyhogy még mindig "élnek? "

Figyelt kérdés
Mármint a sorozatban3-5 év telt el nemtudom pontosan.Az ember 60%-a víz. a járkálók nemisznak. aki nemiszik az kiszárad . ami kiszárad az elporhad. Minden logikus körülmény között legfeljebb is fél éven belül por és hamuvá kellet volna hullaniuk. de mégsem? van ennek bármi értelme ? mármit persze film. ami szimulálni akarja a zombi apokalipszist és az emberekre való hatását a legélethübb körülmények között. viszont szerintem már ott megbukik hogy még "élnek" a járkálók. láttunk máskor is más filmeket de ott igazából nemhúzódott a sztori évekig nemvolt mit boncolgatni. de már itt. hát. szerintetek ?

2015. júl. 21. 23:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Itt elkezdenek rothadni meg lassulni, ezért találnak szinte halott zombikat a későbbi évadokban. Amúgy gondolom lassú metabolizmus dolog játszódhat le a zombik testében.
2015. júl. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Én nem láttam még a sorozatot, de igazából már attól elkezdenek csoffadni, hogy a meleg levegőn, a napon vannak. Ha nem pótolják a vizet, akkor van hátra max 1-2 hónapjuk. Csak hogy ebből nem lehet filmet csinálni.
2015. júl. 22. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Először is ez egy filmsorozat, amiben nem kell nagy logikát és racionalizmust keresni mert ugye nem ez a lényeg, hanem a szórakoztatás.

Másrészről meg ha már filózgatunk rajta akkor arra tippelek, hogy a zombik élő emberekre támadtak és a vér meg a húsban lévő zsírok, folyadékok talán nem engedték kiszáradni őket.

És mivel, mindig találnak áldozatot így mindig újabbak jönnek a régiek helyére tehát, akik épp megjelennek azok nem biztos, hogy évek óta zombik.

Egyébként meg nagyon szeretem a sorozatot a szamurájkardos feka csaj a kedvencem szerintem izgalmas már alig várom a következő évadot:))

2015. júl. 22. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Na de lehet az ő testük más:D Nem lehet tudnia vírus mennyire alakítja át a halott/átalakult testet:D Meg hát tudományt nehéz ilyenek mögé írni.
2015. júl. 22. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Gugu Gabor ***** válasza:

Azért nem vagyok benne biztos hogy egy Zombi kiszárad.

Tegyük fel hogy a zombi nem iszik (mondjuk akkor azt is feltehetjük hogy az emberek viszont nem járnak WC-re mert azt se láttuk a filmben :) )

Viszont nem vizel, nem izzad. Azt se tudom miből nyeri a mozgáshoz szükséges energiát, szóval a lelassul metabolizmus is lehet nyerő de akár az is hogy egyáltalán nem használ vizet.

Elvileg 2 év után már csak a csontváz marad éppen a lágy szövetek elrothadnak (egy normál holtest esetén).

Na most hogy húzom rá a biológiát valamire ami ellent mond a biológiának? :)

2015. júl. 22. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Ha kiteszel egy gyümölcsöt a napra, az is záros időn belül teljesen megrothad, kiszárad. Pedig a gyümölcsöknek sins sejtcseréjük, meg nem izzadnak, nem vizelnek.

Egyszerűen képtelenség, hogy ne párologjon, ne távozzon folyadék a zombikból.

Lehet, hogy a T-vírus miatt viaszos páncélréteget növesztettek maguk köré.

2015. júl. 22. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ne keressünk logikát egy olyan sorozatban amiben feltámadnak a halottak és élőket zabálnak :D
2015. júl. 23. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Esetleg tegyük fel hogy valóságban megtörténne valószinü hogy az elsőként megfertőzödtek nyilván elporhadnának hónapokon belül
2015. júl. 23. 17:02
 9/16 anonim ***** válasza:
50%

Ennek az egynek csak egy módja van hogy teljes bizonyosságal megtudjuk álapitani az eseményeket.

Ki kell fejleszteni ezt a vírus/mikrobát/parazitát vagy akármit ami ezt okoza és rászabitani a világra. Na akkor meg tudjuk a frankót.

2015. júl. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
Kedves kerdező! Felmerült bennem hogy nem nézed a sorozatot (bár ezt én nem tudhatom). A sorozatban jelenleg eltelt idő - járvány kitörés óta- maximum 550 nap. Nem hiszem hogy olyan sok telet láttál volna, mikor csak 1 volt (lásd 3.évad első részei [amikor rátalálnak a börtönre, s WoodBurry-re.][ekkor épphogy csak vége lett a télnek, erről volt is egy párbeszéd]).
2015. júl. 31. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!