Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Walking deadben a zombik...

Walking deadben a zombik hogyhogy még mindig "élnek? "

Figyelt kérdés
Mármint a sorozatban3-5 év telt el nemtudom pontosan.Az ember 60%-a víz. a járkálók nemisznak. aki nemiszik az kiszárad . ami kiszárad az elporhad. Minden logikus körülmény között legfeljebb is fél éven belül por és hamuvá kellet volna hullaniuk. de mégsem? van ennek bármi értelme ? mármit persze film. ami szimulálni akarja a zombi apokalipszist és az emberekre való hatását a legélethübb körülmények között. viszont szerintem már ott megbukik hogy még "élnek" a járkálók. láttunk máskor is más filmeket de ott igazából nemhúzódott a sztori évekig nemvolt mit boncolgatni. de már itt. hát. szerintetek ?

2015. júl. 21. 23:40
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nekem inkább az a vicces, hogy eleinte még egészen realisztikus volt, hogy a friss hullák és a frissen átváltozottak azért úgy ahogy normálisan néztek ki, csak a sérülésük volt ott, meg a szemük változott még meg. Az újabb évadokban meg aki egy órája változott át, az is ugyannyira van elrohadva (csak nem hiányoznak még darabok belőle) mint aki már két éve ott teng-leng..
2015. júl. 31. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
hát nemtudom filmben mennyi nap is volt . de Carl alapján saccolva ilen 3-4 év minimum eltelt mert még kölyök volt és 5ik évadban már kamaszodik
2015. aug. 5. 01:58
 13/16 anonim ***** válasza:
De nem Carlt kell nézni. Azért kamaszodik csóri, mert öt éve forgatják és hát egy gyerek az közben nő. Judithból lehet számolni. Max. egy éves lehet, annál több biztos nem, és Lorinak fingja se volt, hogy ki az apja, márpedig Shannel csak az apokalipszis kitörése után kefélt és kilenc hónapig volt terhes ugyebár.
2015. aug. 5. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Igen szóval max 2 év telt el a sorozat szerint. Legalábbis szerintem.
2015. aug. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Ez csak egy felületes számitás arról amit én számoltam. Mivel a sorozat elején még nincs hó. tehát kb április-május-június környékén ébredt fel Rick. Kb max 1 hónap telik el innen töl addig amig el nem jutnak a farmra. Ott is kb 1 hónapot töltenek. tehát most járunk július végén augusztus elején amikor jött a csorda. onnantól kb 6-8 hónapot ugrunk. (itt Lori már az utolsó Trimeszter végén jár) (Bár az fura hogy amikor a farmon lévő horda után össze gyülnek a háttérben már ott a börtön de csak hónapokkal után találják meg.)A börtönben is kb két-három hettet töltenek amikor Woodbury rájuk támad.

Sajnos én még csak itt járok a sorozatban. De a különbségeket a személyek kinézette figyelembe véve. kábé 3-4 év telt el onnantól hogy hogy Rick-et meg lövik és komába esik egészen az 5. évad leg végéig.

2015. aug. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

"De a különbségeket a személyek kinézette figyelembe véve. kábé 3-4 év telt el onnantól hogy hogy Rick-et meg lövik és komába esik egészen az 5. évad leg végéig."


Akkor magyarázd már el, hogy hogy a szent istenbe lehet Judit még csak egy éves?



547 nap telt el a járvány kitörése óta. Shane a járvány kitörése utáni 14. napon van bent Ricknél és hiszi azt, hogy meghalt, aki aztán 59. napon ébred fel.



És nem azt kell nézni, hogy melyik szereplő hogy néz ki, mert 5 ÉVE forgatják, jó hogy idősebbnek néznek ki, de a komplett első évad 6 napot ölel csak fel onnantól, hogy Rick kinyitotta a szemét!

2015. aug. 6. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!