Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Star Wars sötét oldal vagyis...

Star Wars sötét oldal vagyis a Sith léthez kérdések, van értelme?

Figyelt kérdés

Sziasztok!!!



Van pár kérdésem a sötét oldalhoz vagy a Sith léthez.


Jó lenne ha nem barmolnák szét a tudatlanok szóval azok segítségét kérném akik tényleg szeretik a filmet és fanok is valamennyire.


Szóval a 3.részben Palpatine vagyis Sidius nagyúr mond egy történetet Anakinnak hogy ha megtapasztalja a sötét oldalt akkor új erők és képességek szabadulnak fel majd benne.


Kérdések:


1. Tegyük fel hogy Anakin vagyis Wader teljesen kitapasztalja a sötét oldalt akkor képes lett volna arra hogy visszahozzon valakit az életbe?


2. A Jedik képesek villámot szórni vagy volt olyan Jedi aki tudott?


3. Volt olyan Sith a történelmükben aki rendelkezett akkora erővel hogy bárkit visszahozzon??


4. Yoda mesternél volt erősebb Jedi mester régebben?


Ez csak olyan plusz kérdés nem feltétlen a sötét oldalhoz tartozó kérdés de :


Obi-Wan csak egy átlagos Jedi mester volt vagy tényleg rendelkezett annyi tudással és bölcsességgel hogy a nagy Jedi mesterek közé sorolják???



2015. aug. 30. 18:27
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Az SWTORban nem klónok vannak. A mi Földünkön is egyenruhát viselnek a katonák, mégsem klónok.

Egyébként sem Jango Fett az egyetlen klónozható ember a galaxisban, abban az időszakban is létezHETtek klónok, max más volt a donor

2015. szept. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Az SWTOR-ban úgytudom ott katonaságvolt ugy mint a Birodalomban a klónok után .Rohamosztagosnak lehetett jelentkezni és ez a régi köztársaság idején is így volt.
2015. szept. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Tévhitben éltem gyerekek...azt hittem hogy az első klónok csak a 2.részben bukkannak fel a Klónok Támadásában de hát úgy látszik hogy a régi köztársaságban is voltak már hasonló katonák :D


Mondjuk ez azért epic: https://www.youtube.com/watch?v=ZbIo0PnNHlM


Ezt a videót nagyon szeretem, lehet hogy nem nehéz zene alá vágni a videót de akkor is epic.


Mondjuk pont nem tudom hogy a videóban ki a Jedi nő és ki ellen harcol??? és a végén megölnek egy Jedi mestert azt hogy hívták???

2015. szept. 1. 18:38
 14/20 anonim ***** válasza:
A Jedi nő az Satele Shan aki ellen harcol az Darth Malgus. A videó végén szereplő Jedi mester Kao Cen Darach. Satele mestere volt. https://www.youtube.com/watch?v=5lrk2BE4Tqc ez a videó mutatja be a harcukat :) 12/13 -as válaszoló
2015. szept. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Btw a rohamosztagosok nem csak(!) önkéntesek voltak.

Egy részük Jango Fett klónjai voltak, volt néhány újonnan klónozott klón plusz önkéntesek.


Malgus amúgy nagyon menő, ajánlom a SWTOR: Árulás című regényt.

2015. szept. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Utolsó: kezdetben valóban a klónok voltak a rohamosztagosok, de miután leállt a kaminói klóngyártás már csak sorozott katonák maradtak (pl. az ep4 idején már csak azok voltak, ezért is nem bírnak célozni...)
2015. szept. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Amit linkeltem videót abban aki a legvégén barna hajú mester aki a Jedi Templomban harcol az Kao Cen Darach???
2015. szept. 2. 07:56
 18/20 anonim ***** válasza:

Nem, az Ven Zallow. Megint csak ajánlanám az Árulást.

Kao Cen Darach a Zabrak Jedi egy másik trailerből.

4 van amúgy összesen: Return, Hope, Deceived, Sacrifice.

2015. szept. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Hát mivel lusta vagyok végig olvasni a korábbi kommenteket válaszolok mindegyikre.


1.Elvikben képes lett volna mert ezt már régebben csinálta meg sith.


2.Nem a Jedik nem tudnak villámot szórni mert ehez a sötét oldalt kell megidézni magába és ezt a Jedik nem teszik.


3.Darth Plagueis, állítólag ősi sithek meg tutták csinálni.


4.Hát erre nem tudok konkrétan válaszolni de szerintem igen.

2015. okt. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
36%

1.csak erő szellem formában és csak erő érzékeny lényt aki életében jedi vagy sith volt.

2.nem.

azért sith villám a neve,mert csak úgy idézhető meg ha a használó teljes mértékben átadja magát a sötét oldalnak közben.

3.egy frissen elhunytat darth plagues vissza tudott volna hozni.

4.revan,satele shan,exar kun erősebbek lehettek mint yoda.


obi van átlagos jedi volt,átlagos midiklorian szinttel.

de ez látható is hogy anakin hányszor kihúzza a bajból és dooku is egy pillanat alatt elintézi kétszer is.

2015. okt. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!