Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Star Wars 7 vélemény?

Star Wars 7 vélemény?

Figyelt kérdés

Tudnak valami újat mutatni :) ?

Régi szereplők izgi?

Mennyire várjátok már?



2015. okt. 13. 21:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Az a véleményem hogy még nincs kész, ezenkívül nincs más véleményem a filmről.
2015. okt. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Még nincs kész, az biztos. De pl. az új fénykard, a kézvédővel, sokaknak nem tetszik. Szerintem pedig jó ötlet, gondolj bele: Anakin, majd Luke... mindenki otthagyta a kezét.


Kissé felkapottabb színészeket szívesebben láttam volna az új szereplők helyében, pl. Chris Pratt szerintem óriásit alakított a Jurassic Worldben. De majd meglátjuk, lehet, hogy ezek az új színészek is simán illenek a szerepbe.


A trailer nem volt rossz, Star Wars "rajongó" lévén (nem vagyok ízig-vérig fan, könyveket pl. nem olvastam, de sok PC játékot kivittem, és a filmeket sokszor láttam) pedig nagy elvárásaim vannak a filmmel kapcsolatban. Kíváncsi vagyok, mit hoznak ki belőle, meddig lehet még húzni az eredeti trilógiát.

2015. okt. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm

Még vélemények?

2015. okt. 14. 07:53
 4/14 anonim ***** válasza:
Hát én nem is tudom, részben jó ötletnek tűnik, mert így láthatjuk, hogy folytatódik Luke és barátainak az élete a 2. Halálcsillag elpusztítása után,részben viszont rossz ötletnek tűnik, mert ha például nem lesz jó, akkor sokan feleslegesnek fogják tartani ennek az új triológiának a folytatását, lásd például a mostani Terminátor filmet, tiszta bőrlehúzásnak nézne ki mindkettő, konkrétan én jobban örültem volna egy Star Wars filmnek, amiben bemutatnák az összes Sith előéletét, hogy milyenek voltak, mielőtt gonosszá váltak, pl.: Darth Maul, Dooku Gróf, Grievous Tábornok, Darth Sidious. Darth Vadert nem sorolom ide, mert az ő előéletéhez elég megnézni az ,, Új triológiát". Szóval nekem ennyi lenne a véleményem.
2015. okt. 14. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Mindenestre December 23-án választ kapunk a kérdésekre!
2015. okt. 14. 12:03
 6/14 anonim ***** válasza:
18-án jön a film
2015. okt. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Csillagok háborúja 7 – Az ébredő Erő Star Wars Episode VII – The Force Awakens. amerikai sci-fi/fantasy, 2015. magyar bemutató: 2015. december 23.


Tehát 23.án lesz a Magyar Bemutató

Nehogy félrevezessük az olvasokat!

2015. okt. 14. 14:36
 8/14 anonim ***** válasza:

Javaslom, hogy nézd meg a Forum Hungary (a film magyarországi forgalmazója) weboldalát, vagy nézd meg az Imdb-n a film adatlapját ;)


Az egyetlen aki félrevezeti az olvasókat, te vagy kérdező!

2015. okt. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Az erő legyen veled padavan!!!!
2015. okt. 14. 16:23
 10/14 anonim ***** válasza:

[link]


18 December 2015 (Hungary)


Ki is vezeti félre a népet?

2015. okt. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!