Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Dart Maul tényleg meghalt a...

Dart Maul tényleg meghalt a Star Wars-ban?

Figyelt kérdés
Volt egy animációs film Klónok háborúja amiben visszahozták ! Mennyire lehet komolyan venni a rajzfilm és a film közötti különbséget ? A film szerint halott kettévágták a rajzfilm szerint él ! Most tényleg meghalt? Vagy ez mi nem értem ezt:O

#Dart Maul
2015. nov. 21. 20:57
 1/8 anonim válasza:
Komolyan vehető, mert a rajzfilm amolyan folytatás is egyben. Túlélte valóban, de a rajzfilmben is meghal végül, mert Palpatine megöli.
2015. nov. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez igen :) ezt nem tudtam csak annyit tudtam,hogy visszahozzák visszahozták . Akkor ennek nem sok jelentősége van !Olyan mint ha valóban meg is halt volna az első Star Wars filmben
2015. nov. 21. 21:03
 3/8 A kérdező kommentje:
Megtudnád mondani,hogy melyik részben van ez amikor megöli ? hanyadik évad hanyadik rész :D Izgi
2015. nov. 21. 21:14
 4/8 anonim válasza:
5.évad 16.rész
2015. nov. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem halt meg a sorozatban sem, Sheev csak legyőzi és megkínozza, de meghagyja az életét, mert tervei vannak vele.


A rajzfilm amúgy kánonnak számít, azaz beletartozik a mozifilmek hivatalos történetébe.

2015. nov. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm ! Tudtommal 6 évad készült el a sorozatból. Pár évadot láttam belőle ,de nem volt az igazi. Sokkal látványosabbak a filmek :D
2015. nov. 21. 21:51
 7/8 anonim ***** válasza:

Igen, 6 évados, ebből 5 jött ki magyarul, és híresztelik, hogy talán az utolsót is lefordítják majd. Elég lassan indult be a sorozat, a második felétől már sokkal érdekesebb, de bevallom, én se láttam belőle az összes részt, a közepéről lemaradtam.


A látványosságát tekintve amúgy nem volt semmi ahhoz képest, hogy "csak" egy rajzfilmsorozat volt (nyilván ment bele pénz bőven, Lucas-éknak volt is miből gazdálkodniuk), de azt meg kell hagyni, hogy a korai részek animációja nagyon kezdetleges. A végére rettentő sokat fejlődött.

2015. nov. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
És a TCW-ban nem is ér véget a mert Rebelsben újra visszatér.
2016. márc. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!