Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Csak szerintem nagyon gyenge,...

Csak szerintem nagyon gyenge, lapos az eddigi American Horror Story 5. évad?

Figyelt kérdés

2015. nov. 25. 03:02
 1/8 anonim válasza:
nem tudom, nekem eddig bejött, de lehet hogy csak Lady Gaga miatt
2015. nov. 25. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem magasan veri az előző két évadot. Mondjuk nekem már az is felüdülés, hogy a színészek nem ugyanazokat a sablonos szerepeket kapták.
2015. nov. 26. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem még így is magasan veri az előző két évadot. Bár nekem mondjuk már az is felüdülés, hogy a színészek nem a szokásos szerepeiket játsszák.

De egyet értünk, lenne hová fejlődnie, pláne, hogy tavasszal is lesz egy évad.

2015. nov. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
hát nekem nagyon tetszik eddig az első évad óta ez a kedvencem :)
2015. dec. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen már beindult az évad, de kb az első 5 részben történteket keveseltem, többet vártam, az első évadban az összes rész sokkal jobb volt szerintem, már az első 5 is.
2015. dec. 16. 03:44
 6/8 anonim ***** válasza:
Az előző kettőnél tényleg jobb, de még mindig meg sem közelíti a Murder House és az Asylum évadokat. Én most úgy voltam vele, hogy a nyolcadik részig megnéztem a Hotel-t, és most várok egy kicsit vele, mert nincs kedvem nézni. Voltak/vannak benne jó szálak, de valahogy ez mostanában nem jön össze nekik.
2015. dec. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

szerintem jó,2.,4. évadnál jobb :D (első szerintem a legjobb :3 )

(OFF:Kijött már a 11.rész? vagy van már?:D vagy én vagyok vak és indavideon sem találom?:D)

2016. jan. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
A legsz*rabb évad! Az első és a második a legjobb!
2016. aug. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!