Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit szóltok a Doctor Who...

Mit szóltok a Doctor Who utolsó részéhez?

Figyelt kérdés

Szerintetek mi lesz Calra-val és Ashildr-val?

Hogy fogja folytatni az útját?

Hogy fogja folytatni az útját a Doctor?

Hamarosan regenerálódni fog?(mármint hogy új szónikus csavarhúzó lett és általában ilyenkor tájt mindig regenerálódás volt)

stb..?


2015. dec. 12. 13:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Majd kiderül...


Amúgy én többet vártam az utolsó résztől, felvezették Gallifrey-t és a végén nem igazán ütött a dolog. Persze hogy nem merték behúzni azt hogy Clara tényleg halott... A Hyrides elmétben is kissé csalódtam, illetve nem értem hogy Miért nincs még csak megemlítve sem a végén Missy...?

2015. dec. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nos igen, bár én úgy gondolom, hogy Claranak még valamilyen formában lesznek valamilyen emlékei a Doctor-ról és újra együtt utaznak, bár a legmegfelelőbb kiírást neki is meg kell találni valamikor, ugyanis ezzel, hogy beleugrott régen a Doctor idővonalába, elég nehézkessé tette. Egyébként Missy a vége felé meg volt említve Ashildr által...
2015. dec. 12. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!