Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Barátnőmnek miért tetszik...

Barátnőmnek miért tetszik annyira az Éhezők Viadala?

Figyelt kérdés
Én megnéztem egyszer, de igazából nem lett a kedvencem. Jó persze szép a története, de annyira nem fogott meg; sőt van pár eltúlzott jelenet is.

2015. dec. 13. 19:29
 1/6 anonim ***** válasza:
43%
Nemtudom, mert egyaltalan nem is eheznek benne.
2015. dec. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Amiért mindenki másnak is gondolom. :D Ezt mi nem tudjuk megmondani, hogy neki éppen miért tetszik. Nekem pl azért, mert elképesztően jól van megírva, a történet hihetetlenül egyedi és szuper és mert a szerelmi háromszög meg alapjába véve a szerelem nagyon-nagyon megfogott. Nemtudom, nekem örök kedvenc, de kérdezd meg őt, hogy miért szereti! :D
2015. dec. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én férfi létemre szintén kedvelem a sorozatot, de az túlzás válaszoló, hogy egyedi lenne mivel a Battle Royale-tól lett lopva az alap.
2015. dec. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ok, akkor nem egyedi, csak számomra.:D Én a battle royalt hírből sem ismerem, csak olvastam, hogy Collins honnan kapta az ötletet, ott meg ezt nem említették. Mindegy nekem azért egyedi.:)
2015. dec. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Erről őt kell megkérdezned:)

De, ahogy már előttem is írták, nem lehet megmondani, hogy miért szeretünk valamit.Sok kis tényezőből áll össze az összkép.Én például azt szeretem nagyon az Éhezők Viadalában, hogy látom, ahogy az emberek összefognak.(imádok ilyet látni)Ahogy az a sok ember rájön, hogy nem nem muszáj hagyniuk, hogy eltiporják őket, és látni ahogy a trilógiában szépen lassan kialakul egy zeljesen jogos forradalom.Azt is szeretem hogy egy elvont,szimbolikus történet, nem pedig egy egyszerű film, tudni kell értelmezni.Egyszerűen fantasztikus az egész:)

2015. dec. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szia. Én előbb a könyvet olvastam, azután láttam a filmet és őszintőn szólva így sokkal jobb volt, a könyvben hallhatjuk/olvashatjuk Katniss gondolatait és több rész is el van benne magyarázva. A filmből sok minden kimaradt.
2015. dec. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!