Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Spoiler! Ki vagy doki? többi...

Spoiler! Ki vagy doki? többi lent Spoiler!

Figyelt kérdés
Most néztem meg a 9évad utolsó részét. Ez durva... ami a 11. részben volt hány doki halhatott meg... nem semmi. Clara most ki lett írva a sorozatból? Vagy időről időre feltűnik a büfétárdisal? juj nagyon izgi. Kinek mi a véleménye?

2015. dec. 21. 22:05
 1/3 anonim ***** válasza:
87%
Nem hinném hogy fel fog tűnni Clara és I, vagy ha igen nagyon ritkán. Már a 8. évad végén úgy volt hogy Clara lehet nem lesz a 9. évadra aztán még is jött. A karácsonyi részben River Song lesz az biztos. Jövőre meg kitudja, mellesleg én többet vártam a Gallifreytől, meg a Hybrid elmélettől, sokkal többet. Amúgy az 5-6. és a 2. évadot leszámítve ez lett a legerősebb évad, pedig más az író. Több évad be van jelentve, de legalább mostmár érzem a potenciált Capaldiban is, Matt Smith szinte tökéletes volt, de ebben az évadban meggyőzött Capaldi hogy jó doktor. Én arra leszek kíváncsi hogy mi derül még ki? És milyen társa lesz a dokinak? Bár egy dolog hiányzik, a random 1 részes nyomozós részek, ami előző évadokban rengeteg volt, ebben csak egy.. a 9. rész, viszont az eléggé megosztó rész volt.
2015. dec. 22. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
76%
Lehet, hogy egyszer-egyszer fel fog tűnni, eléggé nyitva hagyták hozzá az ajtót. Nekem a magam részéről nem igazán fog hiányozni. Jóformán a kezdettől fogva nem bírtam és szerintem nagyobb szerepe volt abban neki, hogy nem bíztam Capaldiban.
2015. dec. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem sem fog feltűnni, a rajongók, akik szerették Me és Clara karakterét is egyből elkezdtek gyártani pletykákat, hogy lesz egy Clara-Me spinoff, aminek egyébként személy szerint én is örülnék, mert az utolsó közös jelenetükben nagyon éreztem közöttük az összhangot.


Egyébként véleményem szerint nagyon jól sikerült a Gallifrey-i epizód, sok kisebb utalás volt benne a régebbi évadokra amik speciel a kedvenceim :3 Nekem a 9. és a 10. évaddal is az volt a problémám egyedül, hogy túlságosan epizódos volt, (bár igaz, csak az 5-6. évad volt az összefüggő, de nekem valamiért az ragadott meg) Szóval örülnék, ha a következő évad kicsit összefüggőbb lenne, és nem feltétlen a Doktor új utitársát illetően.

2016. jan. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!