Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit gondoltok, ki ez a Snoke...

Mit gondoltok, ki ez a Snoke valójában? Sztetek ki fog derülni a 8. részben?

Figyelt kérdés

Vannak akik szerint Palpatine, ám a legtöbben annak mesterét, Darth Plaguiest gobdolják. De meg vannak olyanok is, akik szerint csak szimplan egy uj karakter, de a mereszebbek azt allitjak, hogy netan maga Darth Vader (a fejen levo sebhely miatt), mig masok szerint Anakin apja, es ezzel o is Skywalker tag.

Mit gondoltok, mi az igazsag?



2016. febr. 5. 18:11
1 2
 11/18 Chaz Caro válasza:

Szerintem pedig egy ősi sith lehet, ezzel is méltó tiszteletet adva a Jedi Academy játéknak.

Han mesélte Reynek, hogy Luke egykor létre akart hozni egy jedi akadémiát és megkeresni az első jedi templomot.

Mi van, ha a jedi templomban szabadjára került egy ősi sith erő/szellem is? Azaz, valójában Luke szabadította a világra Snoke-ot, és később ezért is ment remetének. Ez inkább valószínűbb, mint, hogy Sidious/Plagueis, vagy bárki más Snoke újramegtestesült formája...

2016. febr. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
9-es: nem mondott ilyet Andy Serkis, azok a cikkek csak klikkvadász címek voltak. De ilyet konkrétan soha nem mondott Serkis, hogy Snoke nem Plagueis
2016. febr. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Draga 9 es a nagy teoriad eleg butasag :D Darth Maul igaz el ... De mar egy hulladektelepen el a galaxys hataran ... Mivel elvesztette az also felet egy pokkiborg lett es az arra jarokat eszi meg mert hat kannibal lett :D
2016. febr. 14. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
akkor nezd meg a klonok haborujanak az 5. evadjat es meglatod h mar reg elhagyta azt a pok protezist darth maul . es eleg menon nez ki maskulomben meg az uj sorozat a rebels uj elozeteseben is benne volt ..
2016. febr. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
13-as: tájékozódj kicsit jobban, mielőtt ideböfögsz valami hülyeséget
2016. febr. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Nyugi pont akkor neztem meg a wikipedian :D tudom retardaltsagnak hangzik de full igaz
2016. febr. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Jahh bocsi 15os nem vettem eszre a 14 es valaszat ... Na majd meg tajekozodok csak a skyrimben mar 270 oranal vagyok es tul dok fejtoro meg f@$zsag jar az agyamban bocsi az ilyes fele butasagert xd
2016. febr. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Szerintem Snoke egyfajta báb. Nem rég hivatalosan is bejelentették, hogy Benicio Del Toro is szerepel majd a 8. részben, és negatív szerepe lesz. Tehát szinte biztos, hogy ő lesz a főellenlábas, aki Snoke segítségével fedi el valós kilétét. (kb. mint Ra's Al Ghul a Batman: Kezdődik!-ben)
2016. febr. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!