Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Saul fia, itthon miért van...

K1zs kérdése:

Saul fia, itthon miért van ekkora botrány?

Figyelt kérdés

Rengeteg kommentben olvasom, h csak a zsidó filmekre van pénz az adófizetők pénzéből, és, csak ezzel lehet sikereket elérni.

Az Oscarra is nagy esélyes, de egy olyan akadémiáról beszélünk, aminek a 6000 tagja fehér bőrű többségében zsidó vallású emberek. nyilván a saját történelmükkel elfogultak, és agyon díjazzák a holokauszt filmet ( egyébként biztos vagyok benne, hogy a jövőbeli filmeket is)

Nyilván a Saul fia is ennek a dolognak az "áldozata".

Ha magyarok adnák oda a díjat akkor tuti magyar történelmi filmeket díjaznának agyon, pont úgy mint a BAFTA ahol szinte csak brit színészt díjaznak.

Én személy szerint örülök, h Magyarország neve felkerült a világsajtó hasábjaira, mert legalább tudni fogják az amcsik is, h létezik ilyen ország. Az, h egy zsidó filmmel az nem érdekel, mert mással sokkal nehezebb lenne ezt elérni.

kicsi ország vagyunk, de vigyázni kellene magunkra, h ne utáljuk megy egymást véglegesen. Mert ez lesz belőle :(

Ne utálkozzunk.



2016. febr. 15. 22:52
1 2
 11/12 anonim válasza:
0%

ha már offolunk, amikor a n i ggerekről csinálták az Isaurát meg a Kunkta Kintét miért nem volt botrány?

És miért nem tagadják a rabszolgaságot is mint a holocaustot?

2016. febr. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

en nagyon szeretnem latni a filmet de sajnos egyenlore a neten semmilyen formaban nem elerheto.

Meg tudna valaki mondani nekem hogy DVD en mar megjelent-e es kaphato-e neten, vagy Mo on? koszi .

2016. márc. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!