Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » The Walking Dead s6 ep 16 (...

The Walking Dead s6 ep 16 ( SPOILER ) szerintetek?

Figyelt kérdés

SPOILER ALERT, ha még nem láttad a "The Walking Dead" 6. évad 16. részét, ne olvasd tovább!!!



Utolsó figyelmeztetés!


Szerintetek ki hal meg a végén? Miért gondoljátok így?

Szerintem Glenn vagy Abraham. Deryl halálos sebesült, nem bírna ki 2-3 ütést. A lányok és Carl szintén nem. Negannek szüksége van Rick-re, mert ő a vezető és mellesleg azt mondta, hogy ha bárki próbálkozik, akkor kívágja Carl másik szemét is és megeteti az apjával ( aminek ugye mi értelme lenne, ha Carlt vagy Ricket öli meg? ).

Tehát marad Aaron ( a meleg ), Abraham vagy Glenn. Aaronból nem nézném ki, hogy az első két ütés után feláll.

A másik kettőből igen. Abraham szó nélkül tűrné, Glenn pedig meg akarja menteni a többieket ( de legfőképpen Maggiet ).

Szerintetek?


2016. ápr. 7. 18:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Glenn, a képregény alapján.
2016. ápr. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
A képregényben "Maggiet" Glenn utolsó szava.
2016. ápr. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Hibátlan a logikám :D

Bár nem sok dologban egyezik a képregény és a film.

A képregényben csak egy karja van Ricknek, Deryl benne sincs...

De abban például egyezik a kettő, hogy Carl-nak egy szeme van. Szóval lehet, hogy most Glennek is vége.

2016. ápr. 7. 18:51
 4/12 anonim ***** válasza:
Ja Andreának meg még mindig benne kellene lennie, de őt Sasha helyettesíti, Abrahamnak Denise helyett kellett volna meghalnia, de nem halt meg, szóval nem elképzelhetetlen, hogy most ő is esélyes, de nagyobb valószínűséggel Glenn az.
2016. ápr. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 MZ.per.X ***** válasza:
70%

Lehetne naphosszat sorolni hogy mi az egyezés és a változás, de szerintem ott b..szták el az egészet, hogy ilyen befejezés lett. Nagyjából erre a pillanatra vártunk az egész évadban, erre egy ilyen erősnek tűnő lezárást így elb..szni.


Szerintem sokkal ütősebb lett volna, ha megmutatják hogy ki hal meg, igazi durva, ütős befejezés lehetett volna. De ez a Barátok közt szintű "fél év múlva megtudod" dolog elég olcsó húzásra sikeredett. Én ettől többet vártam, simán azt hittem, hogy tökösek lesznek az írók, és meglépik a valaki halálát most, és úgy hagyják abba a sorozatot, teljes bizonytalanságban.


Főleg hogy így mire kezdődik, simán elspoilerezik majd, meg már most is mindenki csak találgat, ami eddig is ment, így előbb utóbb unalomba fog fulladni.


Szerintem legalábbis az a legnagyobb baj, hogy gyakorlatilag már a börtöntől való távozás óta Negant várjuk, eltelt 1 évad Alexandriáig, onnantól most még 1 évad ami felépítette a "Negan kultuszt" és gyakorlatilag végig arról ment már a társalgás hogy mikor jön el az a bizonyos pillanat. Erre nesze, lehet találgatni megint tovább, semmi előrelépést nem mertek bevállalni.


Sőt, szerintem már ott szar, hogy a képregényben például elég hamar odacsap nekik Negan, hogy álljon már meg a menet. Ehhez képest itt? Felrobbantják a motoros bandát, kinyírnak egy teljes helyőrséget, összetűzésbe keverednek és kinyírnak még egy halom embert itt ott, Carol is mészárolja a népet. Szerintem már ez túl volt tolva.


Én például simán azt vártam az elején, hogy majd a helyőrségnél, ahol amúgy úgy tudták hogy van 2 őr meg pár ember, majd kifelé menet megjelenik Negan és rendet tesz. Erre semmi.


De még így is ütős évad lett volna, de ezzel az egy pillanattal részemről teljesen lerombolták az egész évnyi építkezést.

2016. ápr. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 MZ.per.X ***** válasza:
55%

Vagy ha nézünk más sorozatokat:

Dexter nőjének a halála, totál váratlan és durva volt.

Vagy a trónok harcát ne is emlegessük, Ned Stark, Vörös nász, vagy Oberyn halála...


Olyan ez, mintha elmennél erotikus masszázsra, és a "happy end" helyett csak szimplán közölni a masszázs végén hogy 15 ezer forint lesz. Vagy mikor alapból késik a vonatod 20 percet, és a 19-ik percben közlik hogy még 20 percet késni fog.


Komolyan mondom, nekem akkora csalódás volt a vége, hogy első gondolatom az volt, hagyom a francba az egész sorozatot. Főleg az ilyenekért, mert érződik az egészen hogy csak a nyereségre mennek, és nem arra hogy minőséget produkáljanak, hanem minél tovább húzzák a sorozatot és ezen gazdagodjanak.

2016. ápr. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ami Face-n van kint kép --> Rick és Abraham visz egy letakart testet hordágyon és mellettük megy Sasha. Az mi? Nem láttam még a 16. részt. Abban van? Vagy ez alapján akkor most lehet tudni, hogy sem Rick, sem Ab sem Sasha nem halt meg?
2016. ápr. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Furcsa mert mindenki a végén van kiakadva, hogy nem zárták le. Nekem így kifejezetten tetszett.

Szerintem közölük fog valaki meghalni: Glenn, Eugene, Abraham.

Aaront azért nem hinném, mert az ő halálának nem lenne nagy súlya, nem sokkolna annyira.

A lányokat nem hiszem, mert nem bírnának ki ennyi ütést.

Darylt nem mernék megölni, meg elég rossz állapotban is van, szóval az ütéseket ő sem bírná.

Carlt és Ricket pedig leírtad.


7es Meggiet viszik orvoshoz.

2016. ápr. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Azt mondták egy régi kedvenc távozik, ez alapján Aaron kiesett, ő azért nem túl régóta tagja a csapatnak.

Rick és Carl kiesett alapból, hiszen nem lett volna értelme Negan mondatának miszerint megeteti Rickkel a fia szemét, ha bárki hősködik.

Maggiehez nem hiszem hogy visszamegy mégegyszer, meg elgyengülten, betegen aligha bírta volna ki azt az első ütést.

Michonne-ból esetleg kinézem, de az ő esetében szegény Rick harmadszor veszítené el a párját azután hogy végre egymásra találnak, ezt elég béna lenne eljátszani véleményem szerint. Ugyanígy Glenn esetében, akit már kétszer sirathattunk meg majdnem az évadban, így "három a magyar igazság" alapon bevégezni elég snassz lenne. Tudom hogy a képregényben ő hal meg, de elég sok jelentős különbség volt már eddig is a tv sorozatban, így ez nem hinném hogy mérvadó.

Ellenben Abraham képregénybeli halálát már ellőtték Denise esetében, szerintem ez őt esélyessé teszi, talán ezt vetíthette előre Eugene monológja is kicsivel korábban, miszerint már nincs szükség rá.

De ugyanúgy esélyes Eugene is, bár én kimondottan sajnálnám, végre amikor kezdené megemberelni magát, már távoznia is kell. De sajnos benne van a pakliban.

Marad még Daryl. Hát, az ő karaktere az eredeti történetben nem is létezik, csak egy töltelékszereplő, de a népes rajongótábora miatt úgy vélem, öngyilkos húzás lenne az AMC-től, ha őt írnák ki.

Szóval szerintem Abraham vagy Eugene.

2016. ápr. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Tudjátok mi lenne a legnagyobb csattanó? :D Ha senki se halna meg!! Na arra senki se számítana... Szerintem felesleges tippelni és a kiszámoló meg a térdelésrend alapján kielemezni ki halt meg. Azt is el tudom képzelni, h a Negant játszó színésznek megmondták, h mutogasson, miközben a mondókát mondja és csak utólag vágták hozzá a térdelő többieket ábrázoló jelenthez...Lehet maguk a készítők se tudják.
2016. ápr. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!