Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Dragon ball z fanok! Szerintet...

Dragon ball z fanok! Szerintetek is óriási különbség van a Z és a SUPER között?

Figyelt kérdés

Én akkora rajongó vagyok,hogy már nem 1x elsirtam magam a Dragon ball Z - n... és a régebbi részeket is szerettem,mert ez volt a gyerekkorom...de ez a Dragon ball Super,annyira megváltozott... pudingot zabáló istenek,már majdnem facebookoznak benne... hihetetlen és szörnyü szerintem ,hogy mit tettek a dragon ball-al :((((

F24


2016. ápr. 11. 11:50
1 2 3
 1/26 anonim válasza:
0%

A grafika szuper szar lett, ha már csak megnézed a ssj3 gokut a Z-ben és a Superben.

17F

2016. ápr. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
nem értem miért :( a régiben sokkal jobbak voltak a harcok,a szereplők tele voltak élettel,gonoszsággal,a személyiségük , minden...
2016. ápr. 11. 17:01
 3/26 anonim válasza:
a supertol még a gt is jobb
2016. ápr. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:

a Super a legjobb, ti meg a hülyék, akiknek nem tetszik!! :D


a legjobb sorozat a világon!

2016. ápr. 14. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
azert mert gyerek vagy :D
2016. ápr. 15. 17:45
 6/26 anonim ***** válasza:
A z a legjobb de a super jobb mint a gt a super-rel csak egy a bibi az hogy gyerekeknek készítik nincs benne olyan kemény és véres harc mint a z ben pedig nagyon jók az ötletek a superben felül tudná múlni a z-t is akár keményebb harcok és vér kellene még + egy 18 as karika ja és szinkron mert úgy jobban átjönnek a karakterek.
2016. ápr. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

persze :D minek kérdezel, kérdező, ha nem érdekel a válasz?


a Z-t húsz éve láttam, tetszett is, de a Super jobb; hála istennek tökmindegy, hogy mit csinálsz, ez a folytatás és ez így is marad, te meg csak sírjál :D

2016. ápr. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

Épp ez bánt annyira ,hogy ha ugy folytattak volna a super-t mint a Z-t olyan harcokkal,a mai erőkkel amiket megkaptak,akkor hihetetlen dragon ball-t kaptunk volna :/

nem azt mondom,hogy nem nézem a Super-t mert egy igazi dragon ball fan mindent lenéz ami dragon ball,de csalódtam akkor is sajnos :/

2016. ápr. 17. 09:13
 9/26 anonim ***** válasza:

hát akkor remélem, megváltozott a véleményed a 39. rész után!


ki merem jelenteni, a Hit vs Goku a legjobb küzdelem a Dragon Ball történetében... beszéltem pár ismerőssel, akik a te véleményed osztják (a Super rossz), de ők is azt mondták, ez a harc a Z szintjét is messze megüti! na így már folytatható a történet!!

2016. ápr. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
39.rész az tényleg brutál jó
2016. ápr. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!