Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik horrorfilm lehetett?

Melyik horrorfilm lehetett?

Figyelt kérdés

Körülbelül 10 éve ment valamelyik csatornán, csak pár dologra emlékszek belőle, mert nagyon megijedtem és inkább mást néztem,de most megszeretném nézni. Pár jelenetre emlékszem csak


Egy nagy kastélyféleségben játszódott


Csávó keres valamit egy szekrényben, és a szekrény végében volt egy "fóliafal" félesség, ott egy véres fejü valami odanyomta a fejét a fóliához a másik oldalról.


Ugyanez a csávó aludni próbál és amikor balra fordul mellette fekszik egy nő, barnás bőre volt, és inkább hulla jellegű kinézete volt(nagyon sovány) és beszél a csávóhoz


Valami mocsár jelenet is rémlik de ebben nem vagyok biztos, valami történik a szoborral vér folyik belőle.


A végét anyukám mesélte el másnap, hogy egy kislány akinek telepatikus képességei voltak lerombolja a házat, köveket dobál rá és ezzel megsemmisíti a szörnyeket/szellemeket



2016. máj. 12. 23:45
 1/3 HalkHogen ***** válasza:

A rózsa vére


?

2016. máj. 13. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Rose red, igen. Szuper film, félévente megnézem, de kb. mindig szétparázom magam rajta :D
2016. máj. 13. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ez az, köszönöm!
2016. máj. 13. 10:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!