Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi ez a nagy Jon meg Daenerys...

Mi ez a nagy Jon meg Daenerys utálat?

Figyelt kérdés
Az utóbbi évben egyre többet látom, van aki az egyiket, van aki a másikat és alig várják, hogy meghaljanak. De miért?? Nekem sem a kedvenceim, de nincs velük semmi bajom, és szerintem a történetszálaik is érdekesek. Bezzeg kollektív Lannister utálat nincs. :D

2016. máj. 22. 11:42
 1/8 anonim ***** válasza:
De, van aki pl utálja Tyriont:D Ez teljesne szubjektív, midnig lesz aki valakit utál. Én pl nem tapasztaltam Jon utálatot, meg igazán Danaeneryst se, de mindkettőt meg tudom érteni valahol:D Én nem utálom egyiket se, de Dany teljesen logikátlan és hirtelen haragú sokszor, képtelen a kompromisszumra. Valahol érthető, csak hosszútávon nem jó amit művel. Jon pl van akinek a feje miatt nem tetszik, hogy olyan bárgyú, az új részek kapcsán meg sokaknak az nem tetszik hogy ott akarja hagyni a falat, feladta a küzdelmet, elege van. Pedig ha belegondolunk teljesen logikus, nagyon emberi viselkedés.
2016. máj. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Tyriont??? en azt hittem ot mindenki szereti :DDDD


meg azokat se ertem, akik imadjak a verfertozo Lannister bagazst, a Starkokat meg elmondjak mindennek es ujjonganak mikor kinyirtak a Robbot... aki egy jozan, becsuletes es igazsagos ember volt, na mindegy.



meg allitolag nost van valami Ramsay imafat is, amit vegkepp nem ertek :Ddddd

2016. máj. 22. 12:21
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen, van aki nem szereti:D De nem ez a többség ez igaz. Egy karaktert nem azért szeretnek feltétlenül, mert jó, hanem mert szórakoztató. És egy rossz karakter is lehet szórakoztató, innen a Ramsay imádat:D A lannistereket nem tudom, sokan azóta szeretik Jamiet hogy saját szálat kapott, tényleg változott, én se utálom azóta. De van olyan ismerősöm aki csak úgy imádja őket, nem tudom miért:D Stark utálatról még nem hallottam, de mondom mindenkit utál valaki:D
2016. máj. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
hat teny, hogy miota levagtak a kezet sokkal jobb fejebb :D
2016. máj. 22. 12:57
 5/8 anonim ***** válasza:
Vannak akiket nem szeretek, de igazán utálni csak Cerseit és Danyt utálom. Hogy miért? Nos Cerseit egyértelműen a tettei és a viselkedése miatt. Nem érdekel, hogy mit bánt meg, soha nem fogom kedvelni, bár bevallom az ötödik évad végén kicsit megsajnáltam, de elmúlt. :D Dany meg csak Dany. Kicsit unom már. Amikor még Drogo felesége volt, más volt a személyisége. Úgy értem olyan ember, sőt leginkább nő lett volna, akire fel akartam nézni. Aztán számomra részről részre egyre utálatosabb lett. Jelenleg pedig szívesen letépném a fejét. Nekem a főszereplő egyértelműen Jon és ez így is fog maradni.
2016. máj. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
drogo felesegekent mit tett, amiert felneztel ra?
2016. máj. 26. 18:23
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem azt mondom, hogy olyan hű de nagy dolgokat tett, amiért felnézhetnék rá, de nő volt. A Nő, valamint feleség és anya is (lett volna). Valahogy átlagos lánynak tűnt, félelmekkel tele, de aztán magára talált. Viszont soha nem volt nagyképű, vagy magamutogató. Én együtt éreztem vele, egy erős nő volt.

Aztán valahogy, az idő tájt, hogy kisétált a tűzből a sárkányaival, valahogy számomra kezdte elveszíteni a varázsát. Hibát hibára halmozott a szememben.

Egyrészről egyáltalán nem tudja kezelni a sárkányait, mégis úgy uralkodik mint egy isten. Eleinte pedig nem is nagyon tett semmit az ellen, hogy a kicsikéi embereket pörkölnek. Nagyban leszä* minden hagyományt ahová csak megy, azt hiszi mindenkivel jót cselekszik, a rengeteg ellentámadás és panasz ellenére is. Nem hallgat senkire, önfejű, előbb utóbb úgyis az lesz amit ő akar. Hisztizik Jorah ellen. Később pedig mondhatjuk felkínálja magát Daarionak. Nincs is bajom azzal, hogy új csávót választ magának, de nekem egy kicsit felfordult a gyomrom a flörtjeik alatt, azok után, hogy elméletileg milyen szerelmes volt Drogoba. Persze ő meghalt, de kicsit kevesebb kacérsággal is felkínálhatta volna magát. Persze ez már lehet csak az én női szememben szálka.

Most meg főleg a hatodik évadban. Annyira repesett a szívem, hogy a dothrakiak magasról tettek a rangjaira és konkrétan a képébe röhögtek. Ahogy ejtette a szájával a rangjait olyan szívesen felképeltem volna, hogy hol van az én régi Danym, aki nem kívánta ennyire a Vastrónt. Az a megrökönyödés az arcán pedig mikor kinevették külön megér egy misét. Valószínűleg nem beszéltek így vele mostanában, és remélem végre rájött, hogy ő tulajdonképpen egy senki, ha nem tekintjük a sárkányait. Azt is csak akkor amikor nemeseket, rabszolgatartókat kell vele megfenyegetni és épp a eje felett repkednek.

Már csak az az egy városa maradt, ahol épp berendezkedett, a többi helyen visszavették az uralmat. Nincsenek támogatói és még az egyetlen városában is megpróbálták megölni.

Jelenleg, ezzel a jellemmel, ha ő kerülne a Vastrónra, én biztos, hogy ráborítanám. Nem alkalmas uralkodásra. Egy király mellé királynőnek eltudnám képzelni, mint társuralkodó, de egyébként kész katasztrófa.

2016. máj. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
ertem, amit mondasz, de akkor mi lenne az o tortenetszala? :) kalandozgat drogoval, jo anya lesz es feleseg? aztan drogo halalaval visszamegy vaes dothrakba a tobbi no koze es ott tengeti a napjait? nem lenne karakterfejlodes, nem lenne semmi. :) ertem en h meg mindent elcsesz meg nincs tapasztalata, de konyorgom honnan lenne? a csaladjat megoltek, csak a batyjat ismerte o az utolso targaryen, raadasul a batyja egesz eleteben elnyomta es kinozta utana meg eladta drogonak felesegnek... en nem itelem el, hogy kitort ebbol a korbol es tudatara ebredt, de tenyleg rohadt idegesito h nem hallgat senkire ugy itelkezik meg stb :D
2016. máj. 29. 00:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!