Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Trónok harca - Nektek mi a...

Trónok harca - Nektek mi a véleményetek az 5-6. évadról?

Figyelt kérdés
Olvastam a könyveket. Nagyon régi rajongó vagyok. (2005 óta) És nekem speciel az első 4 évaddal semmi, de semmi bajom nem volt. Nyilván voltak unalmasabb jelenetek/részek. Kisebb változtatások(Arya Tywinnal találkozik nem Roose-al,Locke a Falhoz megy, Brienne-Sandor párbaj) de szerintem a könyolvasóknak nem lehet rá panasza. De én úgy érzem, hogy az 4./5. és a még ki nem jött 6. kötet történetét annyira, de annyira leegyszerűsítették, hogy az sok helyen értékét vesztette. Persze elhiszem, sőt biztos vagyok benne, hogy a legkomolyabb események és halálok ugyan úgy bekövetkeznek a könyvben, de ez a két évad simán belefért volna 4 évadba véleményem szerint.

2016. jún. 15. 16:14
 1/4 anonim ***** válasza:
87%

Röviden ez:

[link]

2016. jún. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Hát...egyiket sem láttam,de nagyon tetszik mindegyik évad. XD
2016. jún. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
83%
Biztos le fognak pontozni, de nekem se tetszik annyira az 5. 6. évad. Élvezhetőnek élvezhető, de elvesztette a könyvek szellemiségét. Azt ragadták meg belőle, hogy vér meg meztelenség. Ennyi maradt és átfordult akciódús sokszor logikátlan klisé történésekbe hogy a nagy tömegeket szórakoztassa. Persze nézem amikor kijön az új rész és élvezem nézni, de lehetne sokkal jobb is ez a 2 évad. Voltak jó, szépen megcsinált jelenetek, történetek, de nekem több lett már a hatásvadász szar elem. Most ami a 6. évad közepén meg már 2-3 része, az teljes csalódás számomra. Nem igazán történt előrelépés, húzzák a dolgokat. Persze nem lehet minden olyan minta könyv és nem is annak kell lennie, nekem azzal van bajom hogy a könyv szellemisége eltűnt a sorozatból. A könyv pont az ellenkezője volt a piacon fellelhető könyvek nagy részének, a valóságot mutatta, mind abban hogy meghalhat mindenki és nem mindig a jó győz, valamint a háttértörténésekben, hogy igazából kik irányítják a világot. Ebből a második még megmaradt úgy ahogy a sorozatban, de az első elkorcsosult szerintem. Nehéz megmagyarázni hogy miért mert fontos karakterek haltak meg, de az is csak azért hogy meghaljon és legyen min megbotránkozni, nem volt mind túl életszerű.
2016. jún. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
88%
Gyenge, mint Varys szexuális élete.
2016. jún. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!