Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek mit fordítsak?

Szerintetek mit fordítsak?

Figyelt kérdés
Valami olyan angol vagy amerikai sorozatot/filmet(akár animációsat) keresek,amit le tudnék fordítani,azért,hogy ne kopjon el a nyelvtudásom,ne unatkozzak és akár segítsem azokat,akik esetleg nem tanulnak angolt.Van valami tippetek? :)

2016. jún. 23. 14:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Vicious

Én nagyon szeretem ezt a sorozatot, bár sajnos csak angolul van fennt mindenhol, és bár tudok angolul, mégis örülnék, ha lenne magyar felirat, mert minden szót én sem tudok :D

2016. jún. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

A Vadász és a Jégkirálynő


Már kijött de feliratot még nem láttam hozzá. Biztos sokan kíváncsiak rá :)

2016. jún. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ahhot, hogy jó is legyen a munkád, ismerned kell a nyelvet és a sorozat fontos elemeit. Tehát ha az Oz-t akarnád fordítani, akkor ismerned kellene a börtönben használatos kifejezéseket, és ötletes variációkat kitalálnod a magyar fordításhoz.

Ha mondjuk Black Books-t fordítanál, akkor meg az angol kifejezéseket, "specialitásokat".


Szerintem keress olyat, amiben biztos vagy, hogy igen, ez menni fog.

2016. jún. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!